منو سایت

ناشر Cult Of The Lamb به اعتراض مسیحیان پاسخ داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ناشر Cult Of The Lamb به اعتراض مسیحیان پاسخ داد

گاهی اوقات در دفتر خود می نشینید و فکر می کنید که زندگی باید بیشتر از این کار تکراری باشد. به هر حال، بسیاری از مردم موفق به جمع آوری میلیون ها دلار شده اند. اما چه کاری می توانید انجام دهید؟ شما می توانید یک فرقه مذهبی راه اندازی کنید. اینجا چیه بازی فرقه بره به ما می آموزد. تنها مشکل این است که بازیکنان مسیحی و مذهبی در سراسر جهان به محتوای این اثر اعتراض کردند و Devolver Digital پاسخی کاملاً تند به آنها داد.

اگر هر محتوایی رنگ و بوی مذهبی داشته باشد، طرفداران و معترضان زیادی پیدا می کند. برخی از مردم احساس می کنند که مورد توهین قرار گرفته اند، حتی اگر سازنده محتوا هرگز چنین قصدی نداشته باشد. انتشار بازی Cult Of The Lamb باعث شد که Devolver Digital ایمیل های مختلفی از مسیحیان و متهم به بدعت دریافت کند. واضح است که شخصی که این ایمیل را ارسال کرده است هیچ ایده ای از نحوه کار این شرکت ندارد و به همین دلیل پاسخ خنده داری دریافت کرده است که دقیقاً مطابق با شخصیت این ناشر است.

بازی شیطان فرقه بره

واکنش انتشارات فرقه بره به اعتراضات

یک گیمر مسیحی از تگزاس، ایالات متحده به ناشر ایمیل زد و نوشت: «شما یک ناشر بازی در آستین، تگزاس هستید. چگونه می توانید با حسن نیت چنین بازی ای را منتشر کنید که کاملاً بدعت آمیز است. من نمی دانم چگونه یک مسیحی با وجدان خوب می تواند از چنین چیزی حمایت کند. واضح است که این مرد انتظار پاسخی جدی را داشت. اما ناشر به سادگی پاسخ داد: «ارباب تاریکی ما، آن که منتظر است، دستور خود را صادر کرده است». واضح است که ناشر با این مرد قاطی کرده است.

Devolver Digital تصویری از ایمیل مرد و پاسخ او را در صفحه توییتر خود به اشتراک گذاشت. این توییت موج جدیدی را آغاز کرد و باعث شد تا کاربران در مورد محتوای بازی Cult Of The Lamb بحث کنند. لازم به ذکر است که بازی از یک سری نمادهای شیطانی استفاده می کند. اما خبری از شیطان، خدا یا دیگر نمادهای مذهبی نیست و این بازی عاری از چنین مفاهیم حساسی است. مگر اینکه بازیکن عمداً یک فرقه ایجاد کند و شروع به انجام کارهای خلاف آداب و رسوم دینی کند. این گونه آثار مربوط به بازیکن است و سازنده بازی درگیر این کار نیست.

با این حال، اگر پروردگار تاریکی دستور ایجاد چنین بازی را داده است; یک مسیحی یا یک فرد مذهبی می تواند به سادگی آن را تحریم کند و این بازی را تجربه نکند. این یک شبیه‌ساز فرقه‌سازی است که یکی از جالب‌ترین بازی‌های مستقل سال است و در هفته اول بیش از یک میلیون نسخه فروخته است. نظر شما در مورد بازی Cult Of The Lamb چیست؟

منبع: TheGamer