منو سایت

نائوکی یوشیدا: «تولید فاینال فانتزی 16» رو به پایان است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
نائوکی یوشیدا: «تولید فاینال فانتزی 16» رو به پایان است

نائوکی یوشیدا، تهیه کننده بازی فاینال فانتزی 16 او در مصاحبه اخیر خود به روند ساخت بازی اشاره کرد و اتمام ساخت بازی در آینده نزدیک را تایید کرد. این مصاحبه که در مجله رایگان ژاپنی در فروشگاه های Uniqlo به فروش می رسد. توسط یک کاربر توییتر ساخته و پیدا شده است.

به گزارش پارسی گیم، مصاحبه جدید به طور کامل بر روی سری فاینال فانتزی متمرکز خواهد بود و این سریال خط تولید لباس خود را با همکاری Uniqlo راه اندازی خواهد کرد. در پایان، یوشیدا بر روی شانزدهمین بازی از این سری تمرکز خواهد کرد و اطلاعاتی در مورد روند ساخت بازی به اشتراک می گذارد. او گفت: «توسعه جدیدترین بازی Final Fantasy XVI در مراحل پایانی خود قرار دارد.

یوشیدا گفت: “هدف این بازی ادغام داستان و تجربه بازی در یک بازی تک نفره است.” بر خلاف حالت آنلاین، که چندین بازیکن را به طور همزمان در خود دارد، Final Fantasy XVI بر تجربه شخصی تمرکز دارد. “این باعث می شود داستان گسترده تر و غنی تر شود.”

ساخت فیلم Final Fantasy 16 Final Fantasy 16

ساخت فاینال فانتزی 16‌ در آخرین مرحله

توسعه Final Fantasy 16 به دلیل اپیدمی Crown با مشکل مواجه شد و سرانجام اخبار تاخیر در Final Fantasy 16 منتشر شد و برنامه قبلی سونی برای سال گذشته تغییر کرد. این اثر که به صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 منتشر شده است; نسبت به نسخه های قبلی تغییرات زیادی دارد و حال و هوای متفاوتی را نشان می دهد. یوشیدا گفت که دنیای واقعی به سادگی بازی های ویدئویی نیست و افرادی که سریال را ترک کرده اند قطعا گذشته و عشق خود را به بازی به یاد خواهند آورد.

در اکتبر سال گذشته یوشیدا از پایان ساخت بازی Final Fantasy 16 خبر داد و سپس گفت که طراحی قسمت های اصلی به پایان رسیده و سازندگان در حال ساخت مراحل فرعی بازی هستند. این صحبت ها در نهایت با خبر تاخیر یک سال و نیمی در بازی همراه شد. کنترل از راه دور و شرایط همه گیر باعث شد بازی مشکلات غیر منتظره ای ایجاد کند. در واقع برخی از طراحی های بازی که توسط افراد خارج از استودیو ساخته شده بود با مشکل مواجه شد و در نهایت استودیو مجبور به انجام مجدد آن شد.

نائوکی یوشیدا: «تولید فاینال فانتزی 16» رو به پایان است

بازی Final Fantasy XVI ارائه شد [PlayStation Showcase] + کیفیت 4K

تیم سازنده Final Fantasy 16 تمام سال جدید را صرف بهبود گرافیک بازی و ایجاد تعادل در مبارزات کردند و هدف اصلی آن عرضه هر چه سریعتر بازی بود. مصاحبه جدید یوشیدا نشان می دهد که بازی وارد مرحله پولیش و پیرایش شده و بازی در سال 2022 منتشر خواهد شد.

منبع: VGC