میزان سقوط سلاح ها و آلیاژها در Destiny 2 به زودی افزایش خواهد یافت

میزان سقوط سلاح ها و آلیاژها در Destiny 2 به زودی افزایش خواهد یافت

میزان سقوط سلاح ها و آلیاژها در Destiny 2 به زودی افزایش خواهد یافت

میزان کاهش سلاح‌ها در کسب‌وکار جدید Destiny 2 و مواد اسلحه‌های کمیاب آلیاژ صعودی به زودی در پچ جدیدی که هفته آینده منتشر می‌شود، تنظیم می‌شود.

پس از تجزیه و تحلیل بازخورد بازیکنان، Bungie در یک پست وبلاگ جدید توضیح داد که شانس خروج از هر دو نسخه استاندارد و Deepsight Resonance سلاح‌های Wellspring افزایش می‌یابد و به بازیکنان کمک می‌کند تا در ماموریت‌های Evidence Board توسط Enclave پیش بروند.

برای تماشای ویدیوها به مرورگری با جاوا اسکریپت فعال نیاز دارید.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های خود به خاطر بسپارید؟

ثبت نام کنید یا وارد شوید

لطفاً از مرورگر ویدیوی HTML5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

با عرض پوزش، شما به این محتوا دسترسی ندارید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای تماشای این ویدیو وارد کنید

با کلیک بر روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

در حال پخش: کارشناس سلاح گرم به سلاح های بیشتر در Destiny 2 پاسخ می دهد

یک خواستگار برای شش بازیکن معمولاً این شانس را دارد که به نگهبانان با یکی از چهار سلاح با مضمون Throne World – مانند نارنجک انداز Tarnation یا تفنگ خودکار Come to Pass – پاداش دهد که دارای مزایای مختلفی هستند، اما این احتمال وجود ندارد. به بازیکنان سود رساند.

موضوع دیگری که هفته آینده به آن پرداخته می شود، در دسترس بودن آلیاژهای صعودی است. یکی از کمیاب ترین مواد موجود در بازی اسلحه سازی، آلیاژهای صعودی، را می توان از فعالیت های سطح بالا و چالش برانگیز به دست آورد یا هر هفته با قیمت گزافی از استاد راهول در برج خریداری کرد. با این حال، سهام راهول مردد است، زیرا به نظر می رسد از موجودی آنها برای چندین بازیکن استفاده شده است.

Bungie قصد دارد نرخ افت را در پایان های Master Wellspring بر اساس سطح تکمیل بازیکن افزایش دهد، که به معنای شانس بالاتری برای برنده شدن آلیاژهای Ascendant برای پرداخت های طلا و پلاتین، شکست دادن قهرمانان و پایان سریع است.

این هفته یک پچ به‌روزرسانی شده برای Destiny 2 منتشر شد که به تعدادی از مشکلات جزئی و سوء استفاده‌هایی که بازیکنان کشف کرده بودند، رسیدگی می‌کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی، می‌توانید بررسی ما از Destiny 2: The Witch Queen را که در حال انجام است، نگاهی دقیق‌تر به Hive God of War Xivu Arath بیندازید و ببینید آیا ما واقعاً آدم‌های بد در The Witch Queen هستیم یا خیر. گسترش

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.