منو سایت

موفقیت Ghost of Tsushima منجر به انتشار Like a Dragon: Ishin شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
موفقیت Ghost of Tsushima منجر به انتشار Like a Dragon: Ishin شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، استودیو Ryu Ga Gotoku به عنوان توسعه دهنده سری Yakuza اعلام کرد که موفقیت بازی Ghost of Tsushima عامل اصلی ترغیب سازندگان به انتشار بازی Like a Dragon: Ishin در کشورهایی غیر از ژاپن

در سال 2014 استودیو Ryu Ga Gotoku و سگا بازی Ryu Ga Gotoku: Ishin را منتشر کردند. این شغل فقط در ژاپن موجود بود و بازیکنان کشورهای دیگر نمی توانستند آن را تجربه کنند. اما این روند در سال آینده تغییر خواهد کرد. زیرا اخیرا در جریان رویداد State of Play، نسخه بازسازی شده اثر مذکور با عنوان Like a Dragon: Ishin رونمایی شد. برخلاف نسخه اصلی، این اثر محدود به ژاپن نبوده و به طور همزمان در سراسر جهان عرضه خواهد شد.

اخیراً Fanbyte Media مصاحبه ای با Masayoshi Yokoyama، رئیس استودیو Ryu Ga Gotoku ترتیب داده است. در قالب این مصاحبه مشخص شد که استودیوی سازنده سری Yakuza پس از مشاهده موفقیت بازی Ghost of Tsushima، جسارت این را پیدا کرده است که Like a Dragon: Ishin را بازسازی کرده و در کشورهای غربی عرضه کند.

ماسایوشی یوکویاما گفت: «ما دیدیم که Ghost of Tsushima به عنوان اثری در تاریخ ژاپن که توسط آمریکایی ها ساخته شده بود، چقدر موفق بود. موفقیت این اثر به ما اطمینان داده است که مانند اژدها: ایشین در آمریکا با استقبال خوبی مواجه خواهد شد.»

انتشار سریال Yakuza Like a Dragon: Ishin

مثل اژدها: ایشین شرایط قرن نوزدهم ژاپن را توصیف می کند

به گفته ریو گا گوتوکو، رئیس استودیو، موفقیت Ghost of Tsushima به عنوان تنها اثر ساخته شده توسط بازی‌سازان غربی برای استفاده از تاریخ ژاپن به عنوان طرح داستان، استودیو مذکور را متقاعد کرد که مخاطبان غیرژاپنی قطعاً بازی‌های مبتنی بر Te را دوست دارند و به ژاپنی علاقه دارند. تاریخ.

پیش از این دایسوکه ساتو، تهیه کننده سریال Yakuza در مورد تاثیر موفقیت بازی Ghost of Tsushima صحبت کرده بود. با توجه به موفقیت بازی در جلب توجه مخاطبان و منتقدان، دایسوکه ساتو اعلام کرد که این امر در نهایت منجر به انتشار جهانی Ryu Ga Gotoku: Kenzan و Ryu Ga Gotoku: Ishin خواهد شد.

Like a Dragon: Ishin در 21 فوریه 2023 (2 مارس) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، رایانه شخصی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس منتشر خواهد شد. نظر شما در مورد تأثیر Ghost of Tsushima بر دنیای جهانی چیست. انتشار Like a Dragon: Ishin? به نظر شما این اثر راه را برای بازی بر اساس تاریخ ژاپن هموار کرد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt