منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • موسیقی متن Trek To Yomi در این انتشار آهنگ اختصاصی فوق العاده زیباست

موسیقی متن Trek To Yomi در این انتشار آهنگ اختصاصی فوق العاده زیباست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
موسیقی متن Trek To Yomi در این انتشار آهنگ اختصاصی فوق العاده زیباست

موسیقی متن Trek To Yomi در این انتشار آهنگ اختصاصی فوق العاده زیباست

Trek to Yomi فقط شبیه یک بازی سامورایی معتبر نیست: به نظر می رسد یک بازی معتبر باشد. توسعه دهنده Flying Wild Hog آهنگسازان Cody Matthew Johnson و Yoko Honda را برای رهبری موسیقی بازی استخدام کرد و این دو صدای منحصر به فرد ایجاد کردند که فولکلور باستانی ژاپن را با فرهنگ موسیقی ژاپنی ترکیب می کند.

یکی از این آهنگ ها است توری ها، که بر اساس یک آهنگ محبوب کودکان ساخته شده است که می توان آن را به دوره Edo ژاپن بازگرداند. هشداری به کودکان برای ایمن بودن و عدم بیدار ماندن زیاد در شب، توریانس حاوی متن هایی است که به کودکان هشدار می دهد از پل خاصی که به آن سوی دنیا می رود عبور نکنند، در غیر این صورت هرگز زنده به زمین باز نخواهند گشت.

قبل از انتشار، GameSpot می تواند به طور انحصاری آهنگ را فاش کند که در زیر می توانید به آن گوش دهید:

جانسون و هوندا توضیح دادند: “در دوره ادو، مردم معتقد بودند که تونل های عرفانی مرتبط با زندگی پس از مرگ وجود دارد که در سپیده دم و غروب آشکار می شوند.” توریانس هشداری به کودکان است که در ایمن باشند و شب ها خیلی دیر بیرون نمانند. دلایل مرتبط عمیق تری وجود دارد که چرا این آهنگ در طول Trek To Yomi ظاهر شد، اما این بازیکنان هستند که جرات می کنند بیرون بیایند و بفهمند. بیان زیبا، تحریک آمیز و ظریف کوتو در این مسیر ارتباط نزدیکی با هدف و احساسات قهرمان Trek To Yomi Aiko دارد.

آهنگ Trek to Yomi فقط شامل سازهای موجود در دوره ادو – فلوت، طبل تایکو و کوکیو – توسط گاگاکو، یک ارکستر سنتی ژاپنی است. همانطور که بازیکن در Yomi عمیق تر تلاش می کند، با پیشرفت پخش کننده، موسیقی انتزاعی تر و جوی تر می شود. هدف مشترک، به گفته جانسون و هوندا، ایجاد موسیقی متنی است که به عنوان مطالعه سینمای ژاپن، موسیقی ژاپنی، فرهنگ ادو و گاگاکو عمل می کند.

Trek to Yomi در 5 می برای PC، PS5، PS4، Xbox Series X | S و Xbox One عرضه می شود. مشترکین Xbox Game Pass نیز می توانند از همان روز اول آن را بازی کنند، درست مانند دیگر بازی Weird West که اخیراً منتشر شده است Devolver Digital. برای اینکه ببینید بازی چقدر واضح به نظر می رسد، می توانید ویدیوی طولانی از بازی Trek to Yomi را در عمل تماشا کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.