منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • موج اول از Mario Kart 8 Deluxe DLC هم اکنون می تواند از قبل بارگذاری شود

موج اول از Mario Kart 8 Deluxe DLC هم اکنون می تواند از قبل بارگذاری شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
موج اول از Mario Kart 8 Deluxe DLC هم اکنون می تواند از قبل بارگذاری شود

موج اول از Mario Kart 8 Deluxe DLC هم اکنون می تواند از قبل بارگذاری شود

موج اول از 48 آهنگ جدید DLC توسط Mario Kart 8 Deluxe اکنون می‌تواند برای مشترکین Nintendo Switch Online + Expansion Pack از قبل بارگذاری شود.

که در حساب توییتر نینتندو انگلستان تایید کرد که اعضای Nintendo Switch Online + Expansion Pack می توانند به نصب DLC ادامه دهند و برای انتشار در 18 مارس آماده شوند، در حالی که به طرفداران یادآوری می کند که DLC بدون هزینه اضافی به عنوان بخشی از سرویس گنجانده شده است.

این DLC که Booster Course Pass نامیده می شود، اگر سطح بالاتری از خدمات آنلاین نینتندو ندارید، می تواند به طور جداگانه با 25 دلار خریداری شود. این DLC در مجموع شامل 48 دوره اضافی در 18 ماه آینده خواهد بود. Wave 1 دو جام جدید اضافه می کند – جام داش طلایی و جام گربه بخت – که شامل سه تور ماریو کارت فقط برای موبایل است، همچنین کوه Choco توسط Mario Kart 64، Coconut Mall توسط Mario Kart Wii، Shroom Ridge توسط Mario Kart DS، Sky. Garden by Mario Kart: Super Circuit توسط Game Boy Advance و Toad Circuit توسط Mario Kart 7 توسط Nintendo 3DS.

تا زمانی که یک نفر محتوای جدید را خریداری کرده باشد، دوره های جدید برای بازی آنلاین با دوستان در دسترس خواهند بود، بدون اینکه هر بازیکن در لابی نیاز به داشتن یک DLC داشته باشد. دوره هایی که به عنوان DLC به بازی اضافه می شوند نیز در هنگام بازی آنلاین مسابقات جهانی یا منطقه ای در انتخاب تصادفی ظاهر می شوند.

گذرنامه Booster Course از Mario Kart 8 Deluxe تنها آخرین بخش از DLC است که به عنوان بخشی از سطح Nintendo Switch Online + Expansion Pack اضافه شده است. در حالی که یک سال عضویت اولیه Nintendo Switch Online 20 دلار است و امکان بازی آنلاین و دسترسی به مجموعه ای از بازی های NES و Super NES را فراهم می کند، سطح بسته توسعه 50 دلار برای یک سال است و همچنین شامل دسترسی به Animal Crossing: New Horizon’s Happy Home است. بازی های Paradise DLC و Nintendo 64 و Sega Genesis.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.