منو سایت

موجود زامبی مانند Assassin’s Creed Mirage یک جن است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
موجود زامبی مانند Assassin's Creed Mirage یک جن است

تریلر معرفی بازی Assassin’s Creed Mirage او رازهای مختلفی را پنهان کرده بود. تهیه کننده اجرایی در رویداد اخیر یوبی سافت گفت که طرفداران می توانند چندین بار تریلر را تماشا کنند و نکات پنهان آن را کشف کنند. یکی از آن نکات وجود موجودی شبیه زامبی بود که طرفداران را شگفت زده کرد. این موجود پس از کشتن یکی از اعضای “فرقه باستان” توسط باسیم ظاهر می شود. سازندگان توضیحاتی برای پایان تریلر ارائه کرده اند.

به گزارش پارسی گیم و به گفته کارگردان داستان بازی به نام سارا بیولی، موجود زامبی مانند انتهای تریلر یک جن یا غول چراغ جادو است. فرض بر این است که این موجود نقش مهمی در دگرگونی شخصیت باسیم داشته باشد و او را از یک دزد ساده به یک قاتل ماهر تبدیل کند. هر زمان که Bassim یکی از اهداف مهم بازی را می کشد، وارد فضای ویژه ای مانند سایر بازی های Assassin’s Creed می شود و آن زمان است که جن ظاهر می شود. این موجود قرار است پس از کشتن شخصیت های مهم در تمامی سکانس ها حضور داشته باشد.

جن در Assassin's Creed Mirage

حضور جن در Assassin’s Creed Mirage

بیولی می گوید که اهمیت حضور جن در Assassin’s Creed Mirage با پیشرفت داستان آشکار خواهد شد. بر اساس آموزه های اسلامی، جن موجودی مستقل در جهان است و شباهت هایی با انسان دارد، البته قدرت آنها از انسان بیشتر است زیرا از آتش ساخته شده اند در حالی که انسان ها از گل آفریده شده اند. جن نقش مهمی در مفاهیم اسلامی و همچنین نقش اساسی در فرهنگ منطقه خاورمیانه ایفا می کند. چراغ جادوی غول پیکر نیز بر اساس افسانه های جن ساخته شده است.

حضور جن در Assassin’s Creed Mirage و ورود به ریشه های اسلامی در بغداد می تواند ابعاد جدیدی به داستان Assassin’s Creed ببخشد. به خصوص که حضور جن در بازی نشان از آشنایی نویسندگان با فرهنگ اسلامی دارد. باید دید بالاخره تلاش نویسندگان به ساخت بهترین بازی نسبت به نسخه های اخیر منجر شده است یا سیستم اجتماعی و فرهنگی بازی همچنان توخالی طراحی شده است.

طبق ویدیوی توسعه دهنده جدید، شخصیت باسیم در طول داستان رشد می کند و مهارت های جدیدی را یاد می گیرد. او بیشتر و بیشتر تکنیک های مبارزه را یاد می گیرد و به نظر می رسد که از همان سیستم بازی های گذشته برای ارتقای شخصیت استفاده شده است. نکته دیگر در مورد لوگوی بازی Assassin’s Creed Mirage است. به گفته سازندگان، این لوگو مربوط به کلمه غربی «المخفی» به معنای «مرد پنهان» و به معنای همان Assassins است. رابط کاربری بازی باید با کلمات عربی پر شود و دوبله کامل عربی بازی Assassin’s Creed Mirage نیز آماده شده است.

موجود زامبی مانند Assassin's Creed Mirage یک جن است

تریلر معرفی بازی Assassin’s Creed Mirage منتشر شد [Ubisoft Forward]

بازی Mirage اشاره های زیادی به عناوین اولیه سری Assassin’s Creed دارد، اما نه به گونه ای که درک داستان برای تازه واردان سخت باشد. نظر شما درباره حضور جن در Assassin’s Creed Mirage چیست؟

منبع: DualShockers