منو سایت

موارد انحصاری سوییچ را فقط با تخفیف تا 40 دلار انتخاب کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
موارد انحصاری سوییچ را فقط با تخفیف تا 40 دلار انتخاب کنید

موارد انحصاری سوییچ را فقط با تخفیف تا 40 دلار انتخاب کنید

چندین نسخه انحصاری نینتندو سوییچ امروز در آمازون کاهش قیمت زیادی دارند نفس حیات وحش، سوپر ماریو اودیسه، نشان آتش: سه خانه، و بیشتر، همه برای فروش به قیمت 40 دلار یا کمتر. با تعویض محصولات انحصاری، اغلب تبلیغاتی مانند این مشاهده نمی‌شود، بنابراین تا می‌توانید تخفیف‌ها را مرور کنید. اگر موجودی آمازون تمام شد، می توانید به آن مراجعه کنید بهترین خرید و GameStop – که تبلیغات مشابهی را برای نسخه های فیزیکی و دیجیتالی بازی ها ارائه می دهند.

Splatoon 3 هنوز هم قرار است در تابستان 2022 وارد بازار شود، بنابراین اکنون زمان بسیار خوبی برای پیگیری این اکشن است. Splatoon 2. تیراندازی سوم شخص با امکانات کامل، انواع حالت‌های چندنفره رقابتی و کمپین سرگرم‌کننده تک‌نفره را ارائه می‌کند، و گرفتن بازی تنها با 40 دلار معامله خوبی است.

در همین حال، Breath of the Wild 2 به سال 2023 موکول شده است و به شما زمان کافی برای مشاهده نسخه اصلی و کشف دنیای باز گسترده Hyrule می دهد. شاید بهترین بازی زلدا تا به امروز، نفس حیات وحش به شما این آزادی را می‌دهد که با تلاش‌های او هر طور که صلاح می‌دانید رسیدگی کنید و انعطاف‌پذیری جدیدی برای مبارزه با زرادخانه سلاح‌های انعطاف‌پذیر (و شکننده) شما به ارمغان می‌آورد. این بازی جایزه بهترین بازی سال ما را در سال 2017 برد و همچنان یکی از بهترین بازی های سوییچ است (احتمالا بر بهترین) این همه سال بعد.

قبل از ناپدید شدن فروش، حتما کاتالوگ کامل زیر را مرور کنید.

بهترین پیشنهادات برای بازی سوییچ در آمازون