منو سایت

مهاجران دوباره برای مدت نامعلومی به تعویق افتادند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مهاجران دوباره برای مدت نامعلومی به تعویق افتادند

مهاجران دوباره برای مدت نامعلومی به تعویق افتادند

تنها چند روز قبل از عرضه، Ubisoft بازی The Settlers را برای مدت نامعلومی به تعویق انداخت. به گفته توسعه دهنده Ubisoft Dusseldorf، بازخورد دریافت شده از نسخه بتای بسته در ژانویه باعث شد استودیو برنامه های خود را برای انتشار The Settlers در 17 مارس به تعویق بیندازد.

این استودیو نوشت: «همانطور که این بازخوردها را مرور کردیم، برای تیم ما مشخص شد که کیفیت همچنان با دیدگاه تیم مطابقت ندارد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم شروع بازی را به تاریخ دیگری موکول کنیم. زمان اضافی برای بهبود بیشتر بازی و تبدیل کیفیت به اولویت اول ما برای همه بازیکنانمان استفاده خواهد شد.

اولین بار در آگوست 2018 اعلام شد و برای انتشار در سال 2019، جزئیات توسعه بازی استراتژیک برای ساخت شهر برای سال ها مخفی نگه داشته شده است. این سومین بار است که The Settlers به ​​تعویق می‌افتد و دومین بار است که تاریخ انتشار نامشخصی به آن تعلق می‌گیرد. بر اساس فرنچایز قدیمی دهه‌ها، این تجسم جدید The Settlers بر روی موتور Snowdrop یوبی‌سافت، همان نرم‌افزاری که بازی‌هایی مانند The Division 2 و Avatar: Frontiers of Pandora را قدرت می‌دهد، توسعه می‌یابد.

آخرین بازی از سری اصلی The Settlers 7: Paths to a Kingdom بود که در سال 2010 منتشر شد. سه بسته DLC در عرض چند ماه به بازی اضافه شد – Uncharted Land، Conquest: The Empire و Rise by Rebellion – همه در حساب نهایی در سال 2011 در یک نسخه لوکس ادغام شد.

سپس قرار بود The Settlers: Kingdoms of Anteria در سال 2014 منتشر شود، اما یوبی سافت و توسعه دهنده Blue Byte پس از دریافت پذیرش منفی از نسخه بتای بسته، نسخه اصلی بازی را دانلود کردند. این عنوان در نهایت به یک اکشن-RPG تبدیل خواهد شد که در سال 2016 به عنوان قهرمان مستقل Anteria منتشر شد.

Settlers در حال حاضر برای پیش‌سفارش با دو نسخه موجود است، نسخه استاندارد با قیمت 60 دلار یا نسخه لوکس با قیمت 80 دلار. نسخه لوکس شامل کتاب هنری دیجیتال، موسیقی متن، پوسته آیتم های درون بازی، تقویت کننده Shard 3 روزه، عنوان منحصر به فرد و موارد دیگر است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.