منو سایت

معرفی GoldenEye 007 Remaster برای Switch و Xbox Game Pass

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
معرفی GoldenEye 007 Remaster برای Switch و Xbox Game Pass

مایکروسافت این نسخه را رسما منتشر کرد GoldenEye 007 Remaster برای سرویس Xbox Game Pass اعلام شد. این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ نیز در سال 2023 منتشر خواهد شد. بازی اصلی با گرافیک بهتر و گزینه های کنترلی جدید از جمله پشتیبانی از آنالوگ دوگانه بازسازی شده و همچنین رزولوشن 4K Ultra HD با نسبت تصویر 16:9 و نرخ فریم پایدار. تازه کردن. توسعه دهنده یک دستاورد را نیز برای آن فعال کرده است.

به گفته Rare Studio، GoldenEye 007 Remaster برای کنسول های Xbox One و Xbox Series از طریق سرویس Game Pass در دسترس خواهد بود. افرادی که نسخه دیجیتالی Rare Replay را خریداری کرده اند می توانند این بازی را به صورت رایگان دریافت کنند و نیازی به خرید نسخه جدید نخواهند داشت. در حال حاضر مشخص نیست که نسخه سوییچ چه تغییراتی دارد، اما طبق گزارش های موجود، همان نسخه اصلی بدون ارتقاء گرافیکی برای دارندگان کنسول نینتندو در دسترس خواهد بود.

تریلر منتشر شده در قسمت جدید نینتندو دایرکت وجود حالت های چند نفره و آنلاین را تایید کرد. به نظر می رسد قسمت آنلاین فقط برای نسخه سوییچ فعال خواهد بود و این قابلیت برای ایکس باکس فعال نیست. این ادعا در وب سایت بازی GoldenEye 007 نیز درج شده بود، اما همچنان به اطلاعات بیشتری نیاز داریم. رسانه ها با مایکروسافت تماس گرفته اند و منتظر پاسخ هستند. اگر بازی چند نفره برای ایکس باکس تایید شود، این مقاله به روز خواهد شد.

GoldenEye 007 Remaster

GoldenEye 007 Remaster

انتشار ریمستر GoldenEye 007 برای کنسول ایکس باکس یک اتفاق نادر است. این اولین بار است که این بازی جذاب بر روی کنسولی غیر از Nintendo 64 عرضه می شود و همچنین اولین نسخه جدید این بازی در ۲۵ سال اخیر است. ریمستر Golden Eye 007 برای کنسول Xbox سال گذشته فاش شد و از آن زمان سرنخ های بیشتری منتشر شد که در نهایت شایعات را تایید کردند. نسل جدیدی از گیمرها سال آینده این بازی خاطره انگیز را از طریق سرویس Game Pass تجربه خواهند کرد.

بحث بزرگی در مورد نسخه ریمستر شده بازی در توییتر شروع شد. مردم می گویند که این نسخه با گرافیک N64 منتشر خواهد شد و نه ریمستر کنسل شده Xbox 360. Community manager Rare تایید کرده است که ریمستر جدید هیچ ارتباطی با پروژه کنسل شده Xbox 360 ندارد. تصاویر موجود در فروشگاه مایکروسافت نیز نشان می دهد که این بازی با همان گرافیک N64 منتشر خواهد شد و از این نظر تغییری نکرده است. یک پروژه کنسل شده ایکس باکس 360 در سال های اخیر فاش شد و برای توسعه دهندگان غافلگیر کننده بود.

در سال آینده منتظر ریمستر GoldenEye 007 باشید.

منبع: VGC