منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • معرفی سینمایی فصل 3 Call Of Duty چیزی هیولایی را برای Warzone تحریک می کند

معرفی سینمایی فصل 3 Call Of Duty چیزی هیولایی را برای Warzone تحریک می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
معرفی سینمایی فصل 3 Call Of Duty چیزی هیولایی را برای Warzone تحریک می کند

معرفی سینمایی فصل 3 Call Of Duty چیزی هیولایی را برای Warzone تحریک می کند

اولین تریلر فیلم برای فصل 3 آینده Call of Duty: Vanguard و Warzone منتشر شد. «بازوهای طبقه بندی شده» موضوع فصل جدید فصل 3 است و محتوای جدید باید در 27 آوریل ارائه شود.

تریلر بازی Classified Arms توسط Captain Butcher of Vanguard روایت می‌شود که توضیح می‌دهد که نازی‌ها موفق شدند بمب‌های سحابی فصل 2 را در سراسر جهان منفجر کنند، از جمله جزیره Caldera’s Warzone. از همه جالبتر، بوچر از این که طوفانی در افق است و انفجارهای نازی ها در Caldera چیزی را بیدار کرده است، اذیت می شود. وقتی تریلر با غرش هیولایی به پایان رسید، بوچر گفت: «چیزی بسیار قوی‌تر و ترسناک‌تر از چیزی که می‌توانستیم امیدوار باشیم که کشف کنیم».

غرغر عمیق می تواند هر چیزی باشد، اما توزیع کنندگان قبلی حدس می زنند که Warzone آینده شامل برخی از نمادین ترین هیولاهای هالیوود می شود. همانطور که قبلا توسط CharlieIntel در ماه فوریه گزارش شده بود، کینگ کونگ و گودزیلا ممکن است برای یک رویداد آینده در Warzone بیایند.

این سینما همچنین برای معرفی مجموعه جدیدی از فیلمبرداران برای فصل 3 استفاده می شود که مجموعه ای متشکل از سه سرباز است که به عنوان Task Force Harpy شناخته می شوند. با فرض اینکه فصل 3 آخرین فصل های محتوای Call of Duty را دنبال می کند، حداقل یکی از اعضای Task Force Harpy باید به نبرد پاس به همراه سلاح ها و وسایل آرایشی جدید برای باز کردن قفل بازیکنان برسد.

به علاوه، در اینجا همه چیزهایی است که در مورد Call of Duty فصل 3 برای Warzone و Vanguard می دانیم. اسنوپ داگ هنوز آماده است تا اولین فیلم بلند خود را برای Call of Duty در 19 آوریل بسازد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.