منو سایت

معرفی بازی‌های رایگان Xbox Live Gold مارس 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
معرفی بازی‌های رایگان Xbox Live Gold مارس 2022

مایکروسافت لیست بازی‌های طلای رایگان Xbox Live را برای مارس 2022 اعلام کرد. این فهرست شامل The Flame in the Flood، Street Power Soccer، Sacred 2: Fallen Angel و SpongeBob’s Truth or Square است.

همانطور که در Xbox Wire اعلام شد، هر چهار بازی برای کسانی که Xbox Live Gold و Xbox Game Ultimate دارند در دسترس هستند.

معرفی بازی‌های رایگان Xbox Live Gold مارس 2022
شعله در سیل

The Flame in the Flood یک بازی بقا است و مانند اکثر این آثار، دنیایی پسا آخرالزمانی را ارائه می دهد که در آن خطر قهرمان تحت کنترل شما در هر گوشه ای تهدید می شود. این دنیای پسا آخرالزمانی، آمریکایی است که پس از چندین سیل ویرانگر، تقریباً در زیر آب فرو رفت و ظاهر یک مجمع الجزایر به خود گرفت. این دنیا از هم پاشیده است اما می گویند مردم توانسته اند در حوزه های خاصی جامعه ای درست کنند که از نظر امنیت و رفاه خوب است. در قالب قهرمانی به نام اسکات، باید قایق خود را به داخل آب بیندازیم و برای یافتن او سفری طولانی را آغاز کنیم. این بازی از اول مارس در دسترس است.

بازی‌های طلایی رایگان Xbox Live مارس 2022
مقدس 2: یک فرشته سقوط کرده

Sacred 2: Fallen Angel نیز از اول مارس به مدت 15 روز در دسترس مشترکین است. این بازی نقش آفرینی در سال 2008 منتشر شد و یک سبک بازی مانند محبوب است دیابلو که شامل طیف گسترده ای از شخصیت ها می شود. Sacred 2: Fallen Angel یک بازی اکشن نقش آفرینی و دومین نسخه از سری بازی های Sacred Sacred می باشد. اتفاقات این بازی 2000 سال قبل از نسخه Sacred و در محیطی خارق العاده رخ می دهد. موتور گرافیکی جدید بازی به شما این امکان را می دهد که بازی را به صورت سه بعدی انجام دهید. داستان بازی در مورد ماده ای حیاتی به نام T-Energy است که منبع حیات و جادو در آنکاریا است.

بازی‌های طلایی رایگان Xbox Live مارس 2022
مقدس 2: یک فرشته سقوط کرده

Street Power Soccer از 16 مارس تا 15 آوریل به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. اگرچه گیم پلی کلی بازی Street Power Soccer مبتنی بر فوتبال خیابانی است و سعی می کند تجربه ای آشنا را برای دو یا سه نفر ارائه دهد، اما حالت های متفاوت جدیدی را نیز در خود گنجانده است. از مراحلی که باید توپ را به سمت اهداف مشخص هدایت کنید تا حالت آزاد که بر روی حرکات نمایشی تمرکز می کند و گیمر را با مکانیزمی شبیه به بازی های ریتمیک مواجه می کند.

بازی‌های طلایی رایگان Xbox Live مارس 2022
بازی‌های طلایی رایگان Xbox Live مارس 2022

در نهایت بازی SpongeBob Truth or Square که از 16 تا 31 مارس به صورت رایگان در دسترس است. SpongeBob’s Truth or Square برای Xbox 360 یک بازی ویدئویی ماجراجویی است. باب اسفنجی یک قهرمان جذاب، مهربان و کودکانه است. انیمیشن باب اسفنجی شلوار مربعی در سرتاسر جهان در گروه های سنی مختلف طرفدارانی دارد. که در

این بازی شخصیت مورد علاقه شما به خانه زیبای اختاپوس، رستورانی با خرچنگ ها، ساحل و کشور پری دریایی می رود و با کنجکاوی زیادی به کاوش در دنیای زیر آب می پردازد. با کشف همه جا، می توانید وارد دنیایی ناشناخته شوید و ماجراجویی باب اسفنجی را کامل کنید.

در نهایت، مطمئن شوید که بازی های رایگان از فوریه 2022 اشتراک طلایی قبل از خروج از سرویس طلا، آن را دور بریزید. از جمله این بازی ها می توان به Broken Sword 5: The Serpent’s Curse، Aerial_Knight’s Never Yield، Hydrophobia و Band of Bugs اشاره کرد.