منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • مطالعات نشان می دهد که بیش از 50 درصد از بازیکنان در بازی تقلب می کنند

مطالعات نشان می دهد که بیش از 50 درصد از بازیکنان در بازی تقلب می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مطالعات نشان می دهد که بیش از 50 درصد از بازیکنان در بازی تقلب می کنند

استفاده از تقلب در بازی های مختلف قدمتی به قدمت تاریخ صنعت بازی های ویدیویی دارد و مردم همواره در تلاش هستند تا در بازی های تک نفره و چند نفره به روش های مختلف برتری داشته باشند. اگر شما از آن دسته بازیکنانی هستید که در طول تجربه خود از تقلب استفاده می کنند، نباید احساس تنهایی کنید. زیرا طبق آخرین اخبار بازی، نظرسنجی ها نشان می دهد که نیمی از بازیکنان از تقلب استفاده می کنند.

چه یک بازی خیلی سخت و دشوار باشد یا در برخی موارد آنقدر خسته کننده باشد که بخواهید آن را زود به پایان برسانید، همیشه دلایلی وجود دارد که شما را جذب استفاده از چیت می کند. از وارد کردن کد برای باز کردن قفل مرحله جدید تا استفاده از نرم افزارهایی که شما را خوب یا فوق العاده قوی می کند، راه های زیادی وجود دارد که افراد می توانند از تقلب ها در بازی های مختلف استفاده کنند. این عمل آنقدرها هم که فکر می کنید نفرت انگیز و بی اهمیت نیست. در قالب تحقیقات مشخص شده است که بیش از 50 درصد از بازیکنان به تقلب در حین بازی اعتراف کرده اند.

این تحقیق توسط PLITCH، توسعه‌دهنده و ناشر نرم‌افزاری انجام شده است که به کاربران خود اجازه می‌دهد تا در بیش از 3000 بازی تک‌نفره تغییراتی ایجاد کرده و آن‌ها را با شرایط خود تجربه کنند. یکی دیگر از معیارهای این شرکت نظرسنجی از مصرف کنندگان است. PLITCH از کاربران خود پرسید که آیا از میانبرها و هک ها در زندگی روزمره خود استفاده می کنند یا خیر. نیمی از مردم به این سوال پاسخ مثبت دادند. با این حال، وقتی صحبت از بازی های ویدیویی می شود، این عدد به 57 درصد می رسد.

37 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی اظهار داشتند که به جای استفاده از تقلب در بازی های آنلاین برای کسب برتری نسبت به سایر بازیکنان، تنها از تقلب در بازی های تک نفره استفاده می کنند. به عنوان مثال، این افراد برای به دست آوردن مهمات بی نهایت در سری GTA تقلب کردند یا بدون جمع آوری تمام Chaos Emeralds در Sonic 2 تبدیل به Super Sonic شدند. اگرچه تقلب ها در بازی های تک نفره تأثیر منفی بر تجربه بازیکن دیگر نمی گذارد، بسیاری از مردم از اعتراف به استفاده از آنها می ترسند. این بازیکنان در کارهای خارج از نظرسنجی PLITCH تقلب کرده اند.

تقلب بازیکنان

16 درصد از متقلب ها نگران نظر منفی دیگران هستند

در ادامه نظرسنجی از بازیکنانی که به تقلب اعتراف کرده و از آن خجالت می‌کشیدند دلیل این رفتارشان را جویا شد. 23 درصد از آنها پاسخ می دهند که دلیل آن پذیرفته نشدن آن در بین بازیکنان است. باور آنها تا حدی درست است. تقلب در بازی هایی مانند Fortnite که به شما برتری ناعادلانه ای نسبت به دیگران می دهد، مورد انتقاد بسیاری قرار گرفته است. با این حال، فشار دادن یک سری از کلیدها و ظاهر شدن یک تانک در Vice City بدون شک سرگرم کننده و لذت بخش است.

یک مطالعه جداگانه با استفاده از شبیه ساز شهرسازی Anno 1800 Ubisoft نشان می دهد که بازیکنان هنگام استفاده از تقلب ها خوشحال تر هستند. تجربه سری Sims سرگرم کننده و جالب است زیرا خانواده مجازی شما برای به دست آوردن چیزها می جنگند. اما زمانی که بتوانید با استفاده از چیت ها به راحتی به آنچه می خواهید برسید تجربه متفاوتی خواهید داشت.

نظر شما در مورد بیش از 50 درصد بازیکنانی که از چیت استفاده می کنند چیست؟ آیا با استفاده از تقلب در بازی های تک نفره موافق هستید؟ به نظر شما تقلب در بازی های چند نفره باعث نابودی این دسته از آثار می شود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: The Gamer