منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • مشخصات و قیمت استخراج کننده بیت کوین نسل دوم اینتل تعیین شده است

مشخصات و قیمت استخراج کننده بیت کوین نسل دوم اینتل تعیین شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مشخصات و قیمت استخراج کننده بیت کوین نسل دوم اینتل تعیین شده است

کاتالوگ ها، مشخصات و قیمت های جدید اینتل بیت کوین ماینر وی فاش کرد و طبق اطلاعات موجود با یکی از بهترین مدل ها از نظر قیمت روبرو هستیم. ورود اینتل به بازار استخراج بیت کوین چیزی است که کارشناسان آن را مخرب می دانند و تعادل بازار را بر هم می زند. در حالی که اینتل از تراشه های جدید خود در کنفرانس اخیر رونمایی کرد. اما مدل های نشان داده شده به زودی در دسترس نخواهند بود. لیست جدید SEC، یکی از شرکای اصلی اینتل. قیمت و مشخصات ماینرهای بیت کوین اینتل Bonanza Mine (BMZ2) را فاش کرد.

طبق آخرین اخبار سخت افزاری، BMZ2 Miner با سرعت 135 eps در ثانیه با بازدهی 26 ژول در هر E کار می کند. نکته جالب این است که قیمت نسل دوم اینتل ماینر تقریباً نصف قیمت رقیب Bitmain S19 Pro است، در حالی که مدل جدید اینتل حدود 15 درصد کارآمدتر است که آن را به رقیبی قدرتمند برای سایر مدل ها تبدیل می کند. عرضه چنین ماینر ممکن است بازار سایر شرکت ها را تحت تاثیر قرار دهد.

اخبار مربوط به تراشه های Bonanza Mine اینتل قبل از کنفرانس خبری اینتل فاش شد. لیست GRIID در میان اولین مشتریان اینتل. او جزئیات بیشتری در مورد اینتل بیت کوین ماینر فاش کرد. این افشاگری ها باعث شد تا اینتل رسما از بازار ماینینگ رونمایی کند و در نهایت نمونه اولیه سیستم استخراج Bonzanza را در رویداد ISCC معرفی کرد. نمونه اولیه قادر به رقابت با سیستم های امروزی نیست. اما می دانیم که محصولات اینتل در رقابت با Bitmain و MicroBT، از جمله محصولات پیشرو در بازار ماینینگ، جدی هستند.

مشخصات اینتل بیت کوین ماینر

مشخصات اینتل بیت کوین ماینر

کاتالوگ جدید GRIID اکنون جزئیات بیشتری را در مورد سیستم های معدن Bonanza نشان می دهد. با این حال، این اسلاید نام دقیق اینتل بیت کوین ماینر را فاش نمی کند. اما اطلاعات کافی به ما می دهد. بدون شک این مشخصات مربوط به تراشه های نسل دوم اینتل است. اما احتمالا برای GRIID آماده است و در نتیجه شاهد تغییراتی از نظر عملکرد و قیمت در سایر مدل ها خواهیم بود. در زیر می توانید مقایسه ای مقدماتی بین مشخصات ماینرهای رقیب و ماینرهای اینتل انجام دهید.

کارایی – ژول رهاسازیبهره وری – بازیابی در ثانیهتوان – وات
Bitmain Antminer S19j XP21.51403010
Intel Bonanza Mine 2 (BMZ2)26
135
3510
Bitmain S19j Pro29.51103250
MicroBT Whatsminer M30S ++311123472
اینتل Bonanza Mine (BMZ1 – نمونه اولیه)54 – 60
34.5 – 47.7
1863 – 2849
بیتفوری کلارک56120?
Canaan Avalon A958201700

همانطور که می بینید، عملکرد Bonanza Mine (BMZ2) نزدیک به S19j XP Bitmain است، در حالی که مدل اینتل 15٪ کارآمدتر است. مدل نسل اول اینتل که برای سال 2018 طراحی شده است. قدرت کمتری دارد و طبق جدول توان رقابت با مدل های امروزی را ندارد. عملکرد تراشه های BMZ2 از نظر کارایی نتایج قابل توجهی را نشان داده و بسیار به پرچمدار بازار ثانویه نزدیک هستند. در مورد قیمت استخراج کننده بیت کوین اینتل، باید انتظار 5625 دلار را داشته باشید که تقریباً نصف قیمت Bitmain S19j Pro با قیمت 10455 دلار است.

وضعیت فعلی بازار تراشه ها منجر به کاهش سرعت تولید حفار بیت کوین و قطعات کامپیوتری شده و تقاضای بیش از حد قیمت مدل های بازار را افزایش داده است. معرفی مدل جدید اینتل می تواند رقابت را افزایش دهد در حالی که چین تجارت ارز خارجی را ممنوع می کند. BMZ2 می تواند بازار را تسخیر کند. نطر شما چی هست؟

منبع: TomsHardware