منو سایت

مرگ دلپذیر – راهنمای جهانی 5

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مرگ دلپذیر - راهنمای جهانی 5

در Have A Nice Death، ماموریت دروگر جلوگیری از سوختن است، اما زمانی که دائماً برای جان خود می جنگید، این می تواند دشوار باشد. این موضوع در آخرین به‌روزرسانی محتوای سرکش، World 5، که در 28 آوریل عرضه می‌شود، صادق است. در این منطقه جدید بازی عالی، بخش جنگ مدرن را خواهید دید، جایی که سیاست بین ادارات با دامپزشکان متوفی جنگ جهانی اول مانند قبل مواجه می شود.

ما باید عملاً به Have A Nice Death’s World 5 برویم و شما می توانید برداشت های کامل ما را اینجا بخوانید. در این راهنما، ما شما را از جدیدترین – و سخت ترین – دنیای بازی تا کنون عبور خواهیم داد، بنابراین آماده هستید که از خود مراقبت کنید. از شکستن تمام دشمنانی که ممکن است با آنها روبرو شوید تا طبقاتی که می‌توانید در آسانسور دنیای زیرین از آن‌ها دیدن کنید، در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید اگر آماده رویارویی با World 5 در Have A Nice Death هستید.

در حال پخش: از Death Exclusive World 5 و گیم پلی جدید باس ها لذت ببرید

دنیای دلپذیر مرگ 5 – جنگ مدرن

در World 5، خود Death باید با ارواح سربازان مرده و غیرنظامیان مبارزه کند. باید کاملاً تیره و تار باشد و مطمئناً از طریق یک لنز مشخص است. اما با توجه به انیمیشن متحرک و طنز بی دغدغه بازی، می توان آن را در همان نوری که همه بازیکنان World 5-ready به آن عادت کرده اند، مشاهده کرد. سطوح جدید سرشار از دشمنانی است که قبلاً دیده نشده‌اند و با یک پچ عرضه می‌شوند که نحوه اجرای برخی از چیزها را در طول بازی تغییر می‌دهد.

انواع رایج دشمنان

 • کهنه سرباز
 • بومبارا
 • نانوایی
 • بمبارون
 • کادراکت

مثل همیشه در این بازی، هر دشمن مجموعه ای از حرکات خاص خود را دارد که با ترکیب آنها در طبقات دفتر، ترکیبی آشفته از الگوهای حمله حمله را فراهم می کند. که در کهنه سربازبرای مثال، او طبلی از مواد منفجره را با خود حمل می کند و باید از پشت به او حمله شود – هرگز از جلو، اگر می توانید به او کمک کنید.

که در بومبارا و بمبارون دو نوع مختلف از چنین حملات انفجاری را ارائه می دهد، اولی مین های ضد نفر را پشت سر می گذارد که به منطقه عمل (AoE) آسیب می زند، در حالی که دومی آتش جهنمی را از بالا می ریزد، شبیه به بمب افکن در Cuphead، که فقط به طور قابل درک تیره تر است.

سمت چپ: کهنه سرباز، بومبارا، روستر، بمبارون و کادراکت
سمت چپ: کهنه سرباز، بومبارا، روستر، بمبارون و کادراکت

که در نانوایی او نام خود را نه به این دلیل که او کسی است که در دفتر قهوه درست می کند، بلکه به دلیل حمله طولانی مدتش با یک شعله افکن نام خود را می گیرد. او باید تا حد امکان از راه دور بجنگد. در واقع، این رویکرد برای بسیاری از دشمنان در World 5 جواب می‌دهد و به بازی سبک جنگی سریع خندق می‌دهد و برخورد با No Man’s Land باعث می‌شود شما به‌سرعت توسط بمب‌افکن‌ها و انواع و اقسام سلاح‌های آتش‌نشان کوتاه شوید.

شما می توانید به مبارزه نزدیک تر شوید کادراکتهمانطور که از نام و طراحی آن حکایت از نابینایی دارد، که آن را آسیب پذیر می کند، اما از موشک های هدایت شونده نیز بهره می برد که شما را با دقتی شرم آور راهنمایی می کند که به سختی قابل اجتناب است.

بهترین شرط شما هنگام مبارزه با این دشمنان مشترک این است که فاصله خود را به بهترین شکل ممکن حفظ کنید و مانند همیشه با Have A Nice Death، فقط به حرکت خود ادامه دهید. مرگ یک کوسه نیست، اما وابستگی بقای آن به حرکت مداوم بسیار شبیه است. همانطور که خواهید دید، این در برابر برخی از دشمنان قویتر World 5 حتی بیشتر است.

جهان 5 رئیس

دو باس جدید در بخش Modern Warfare وجود دارند، Thanager (رئیس کوچک) و Sorrow (رئیس نهایی) که هر کدام کنایه‌هایی از بازی جنگ‌های واقعی را به شیوه‌ای شیرین و بد در همان زمان نشان می‌دهند. در اینجا مواردی است که باید در مورد هر یک به آن توجه کنید:

Tanager – خانم Camille Flagge

خانم فلج نشان دهنده مبارزات مدنی است که در برخی مواقع جنگ از میدان نبرد فراتر می رود. اگرچه او در ابتدا دختر کوچکی ضعیف و کاملاً بی‌آزار به نظر می‌رسد، اما گرسنگی شدید او را مجبور می‌کند دست به کارهای شدید بزند و در طول دعوا با رئیسش به طور مکرر به شما حمله کند. برای مخالفت با کامیل، باید آماده باشید که زود و اغلب از آن اجتناب کنید. حمله پرش او به صورت گروهی انجام می شود، بنابراین هر بار که شروع به پرتاب می کند، تنها پس از اینکه بالاخره نفسی کشید، برای سوراخ های کوچک آماده شوید. مهمتر از همه، حرص نخورید! فرصت‌ها ثابت اما کوتاه هستند، بنابراین منتظر لحظه مناسب باشید، مقداری از HP او را بردارید و از آنجا خارج شوید.

یا کامیل آخرین عضو از گرسنگی یک جامعه در حال مرگ است ... یا مدت زیادی زنده ماند زیرا دیگران ناهار او بودند.
یا کامیل آخرین عضو از گرسنگی یک جامعه در حال مرگ است … یا مدت زیادی زنده ماند زیرا دیگران ناهار او بودند.

غم – سرگرد وارن پلیشکان

سرگرد پليشكان كوتاه و درشت اندام است و گويا از آن آگاه است. او در دستگاه جت پک خود افراط می کند تا قد شما را به دست آورد و به سرعت از بالا مانند یک بمب سوپرشارژ حمله می کند. اگرچه احتمال ضربه احتمالاً بیشتر از کامیل است، اما به حمله ای دور و گاهی عمودی نیز نیاز دارد که دختر جوان گرسنه انجام نمی دهد. توانایی شما برای انتخاب مجدد لحظات مناسب برای ضربه زدن و کاهش وزن قبل از چرخش میزها در اینجا کلید خواهد بود. در یک سرکشی چالش برانگیز مانند این، طولانی کردن حملات خود حتی برای یک لحظه بیش از حد طولانی اغلب می تواند تفاوت بین زندگی و مرگ برای مرگ باشد.

جهان 5 سطح

مثل همیشه، مسیر شما از طریق World 5 تا حدی بر اساس طبقاتی است که در انتهای هر سطح برای سوار شدن به آسانسور انتخاب می کنید. 14 طبقه برای انتخاب در World 5 وجود دارد، و شما می خواهید آنها را بر اساس نیازهای فعلی خود در هر زمان انتخاب کنید. آیا می خواهید به تناگر بروید تا او را پایین بیاورید؟ وقتی HP بیشتری در دسترس است به استراحت نیاز دارید؟ قبل از اینکه با گریف روبرو شوید به دنبال یک سلاح قدرتمند جدید هستید؟ انتخاب تا حدودی با شماست.

در اینجا تمام طبقات احتمالی که در آسانسور (بالابر؟) با آنها مواجه خواهید شد و ممکن است شامل آنها باشد آمده است:

 • طاق: طبقه با سلاح یا مقداری سولاری
 • Soulary – بخش Prismium: Under با Soulary یا Prisium
 • خرید: اتاقی که می توانید اقلامی بخرید تا در اجرای بعدی به شما کمک کنند
 • اتاق کنترل: اتاقی که می توانید تجهیزات خود را ارتقا دهید
 • طبقه خطرناک: هر طبقه
 • دفتر Thanager: طبقه ای که در آن با خانم Camille Flagge ملاقات خواهید کرد
 • دفتر اندوه: آخرین اتاق این دنیا که در آن با سرگرد وارن پلیشکان روبرو خواهید شد
 • Soulary Deposit: Under with Soulary
 • سپرده پریسمیوم: زیر با پریسمیوم
 • ذخیره سازی تجهیزات: طبقه با شنل یا طلسم
 • Vita-Mana Floor: طبقه ارتقاء HP یا Mana
 • Curse Reroll Floor: طبقه ای با شیئی که برای لعن و نفرین برگردانده می شود
 • سالن: اتاقی که در آن می توان مرگ را با یک اسپرسوی شفابخش آرام کرد
 • دفتر منابع انسانی: اتاقی با نفرین

اگر قبلا Have A Nice Death را بازی کرده‌اید، بیشتر این اتاق‌ها به‌جز قسمت‌های رئیس جدید برایتان آشنا به نظر می‌رسند. علاوه بر این، سطح جدید Lounge یک لحظه اقامت آرام را به شما می دهد، کاملاً عاری از دشمنان. ترکیب استفاده به موقع از سالن با سیستم بازی جدید، که به شما امکان می دهد با جمع آوری بیش از سه انیما، قدرت درمانی خود را بهبود بخشید، به این معنی است که بازی از نظر تئوری برای مبتدیان کمی راحت تر است، اگرچه هنوز به سختی میخ در World 5 است. اساسا برای همه بازیکنان

بهترین شرط شما این است که به World 5 نزدیکتر شوید، همانطور که احتمالاً در سطوح قبلی انجام داده اید. هر چه زودتر به دنبال رئیس نباشید. چند دوی را پشت سر بگذارید، الگوهای حمله دشمنان معمولی را یاد بگیرید، ببینید چه نوع ریتم درمانی ممکن است برای سلامتی رئیس ها لازم باشد – با یک دویدن واقعا خوب، شاید حتی با یک نوار سلامت کامل به دفتر آنها برسید.

Roguelike قرار نیست سریع شکست بخورد. برای غلبه بر کامیل و پلیشکان به آزمون و خطا نیاز است. از توانایی‌های درمانی جدید بازی استفاده کنید، در صورت موجود بودن از سالن دیدن کنید، و زمانی که بالاخره وظیفه خود را انجام دادید، می‌توانید از آن طرف بخش جنگ مدرن خارج شوید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.