منو سایت

مرزهای پاندورا از بازی ایرانی رونمایی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مرزهای پاندورا از بازی ایرانی رونمایی کرد

زمان انتشار چندین بازی بزرگ در هفته گذشته مشخص شد و بازی آواتار یوبی سافت نیز به این لیست اضافه شده است. طبق آخرین اخبار بازی تاریخ انتشار Avatar: Frontiers of Pandora 18 نوامبر برای کنسول های سری ایکس باکس، پلی استیشن 5 و بازی های رایانه شخصی خواهد بود. انتظار می رود رویداد جدید یوبی سافت جزئیات کامل عنوان جدید را فاش کند.

به گزارش پارسی گیم و به نقل از اکسپوتر، بازی آواتار یوبی سافت قرار است در تاریخ 27 نوامبر سال جاری عرضه شود که تاریخ آن در پایان جولای در رویداد Ubisoft Connect تایید شده است. تام اندرسون در گزارشی جدید می نویسد که منابع موثق او را از این تاریخ مطلع کرده اند و او از صحت آن اطمینان دارد. این در حالی است که یوبی سافت مدت هاست اطلاعاتی از محصول جدید خود منتشر نکرده است.

بازی های مهمی در نوامبر امسال عرضه خواهند شد و اگر تاریخ انتشار Avatar: Frontiers of Pandora همچنان باقی بماند، 18 نوامبر; رقابت در این ماه بسیار سخت خواهد بود. همچنین احتمال عرضه God of War Ragnarok در همین ماه وجود دارد که می تواند آواتار را کاملا تحت الشعاع قرار دهد. این اتفاق زمانی افتاد که Elden Ring برای Horizon Forbidden West منتشر شد و بازی جدید سونی آنطور که باید مورد توجه قرار نگرفت. گزارش مالی اخیر یوبی سافت از انتشار آواتار قبل از پایان سال مالی 2022 خبر داد.

تاریخ انتشار Avatar: Frontiers of Pandora

تاریخ انتشار Avatar: Frontiers of Pandora

زمان انتشار بازی آواتار نزدیک به زمان انتشار فیلم جدید آواتار به نام The Way of Water است. این فیلم قرار است در آذرماه امسال اکران شود و یکی از پرهزینه ترین فیلم های سال های اخیر است. این احتمال وجود دارد که زمان انتشار بازی جدید به فیلم نزدیک شود تا طرفداران بتوانند هر دو را همزمان تجربه کنند. به هر حال به گفته تام اندرسون تاریخ 18 نوامبر تعیین شده است و به زودی آن تاریخ رسمی خواهد شد.

Avatar: Frontiers of Pandora برای پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس، رایانه‌های شخصی و استادیا برنامه‌ریزی شده است. چندی پیش سازندگان دلیل عرضه نشدن بازی آواتار برای نسل هشتم را فاش کردند و گفتند که کنسول های قدیمی به دلیل کمبود حافظه SSD توانایی راه اندازی سریع دنیای پر جزئیات بازی را ندارند و در مورد مزایای حافظه SSD کنسول های جدید. همچنین ray tracing یکی از اهداف مهم توسعه دهندگان است که کنسول های نسل هشتمی قادر به ارائه آن نیستند.

مرزهای پاندورا از بازی ایرانی رونمایی کرد

یوبی سافت آواتار مرزی را به پاندورا معرفی کرد [E3 2021]

نیکولای استفانوف، مدیر تیم برنامه نویسی بازی، گفت که ویژگی ray tracing ضروری است و پلتفرمی که نتواند این ویژگی را ارائه دهد کنار گذاشته می شود. این بدان معناست که اجرای بازی آواتار بر روی کامپیوتر بدون ردیابی مجدد امکان پذیر نیست و باید یک کامپیوتر گیمینگ قدرتمند داشته باشید.

منبع: GamingBolt