منو سایت

مرحله تست بازی مرد آهنی آغاز شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مرحله تست بازی مرد آهنی آغاز شد

الکترونیک آرتز و مارول اخیرا اعلام کردند که در سه بازی با یکدیگر همکاری می کنند که اولین بازی Iron Man از استودیوی Motive است که تحت این بازی منتشر می شود. پیش از این اعلام شده بود که بازی Iron Man در دست ساخت است. اکنون طبق گزارش‌های تام هندرسون از Insider-Gaming، تست بازی از قبل آغاز شده است.

به گفته منابع مورد اعتماد تام هندرسون، آزمایش برای Iron Man در حال حاضر آغاز شده است و تا 2 نوامبر به عنوان بخشی از جلسات انفرادی Electronic Arts در یکی از استودیوهای آنها ادامه خواهد داشت. در واقع باید گفت که playtesting کمی متفاوت به نظر می رسد. با توجه به اینکه در طول این جلسات، عوامل توسعه به دنبال دریافت بازخورد از بازیکنان پس از اولین تجربه بازی در زمینه هایی مانند داستان احتمالی، مکانیک بازی و سایر مسائل مربوط به توسعه هستند و سپس بررسی و بهبود می یابند.

توضیحات الکترونیک آرتز از جلسات آزمون مرد آهنی نیز این موضوع را تقویت می کند. این شرکت می‌گوید: «می‌توانید یک بازی را پیش‌نمایش کنید و تجربیات خود را مستقیماً با یک محقق EA به اشتراک بگذارید. آنها از شما در مورد تجربه، نظرات و سایر موضوعات مورد نظر شما سؤال می پرسند. این مکالمات معمولاً بین 30 تا 120 دقیقه طول می کشد و می تواند به صورت آنلاین یا حضوری در یکی از آزمایشگاه های ما که در آن بازیکنان بازی را تجربه می کنند، انجام شود.

تست بازی مرد آهنی Iron Man

تست های بازی مرد آهنی

اکنون چیز زیادی در مورد مرد آهنی فاش نشده است جز اینکه این یک بازی اکشن ماجراجویی است که توسط استودیو Motive ساخته شده است. Motive Studio از نزدیک با مارول همکاری می کند تا به طور کامل انتظارات طرفداران دنیای خود را برآورده کند. مرد آهنی واقعاً یکی از نمادین ترین شخصیت های مارول است و شایسته یک بازی عالی برای همراهی با کتاب کمیک Iron Man: Legacy است.

با وجود تست شدن بازی، می توان حدس زد که بازی هنوز آماده نشده است. بنابراین انتظار برای انتشار به این زودی چندان منطقی به نظر نمی رسد. با این حال، یک یادداشت به طرفداران اطمینان می دهد که اگر EA واقعاً در حال حاضر Iron Man را آزمایش می کند، به این معنی است که این عنوان برای مدت طولانی در حال تولید بوده است. بنابراین ممکن است مدتی طول بکشد تا Iron Man برای باگ ها و مشکلات دیگر آزمایش شود.

از دیگر عناوین مارول که گفته می شود توسط Electronic Arts در حال توسعه هستند می توان به Black Panther اشاره کرد. طبق گزارش‌ها، یک استودیوی جدید مستقر در سیاتل به رهبری کوین استیونز، معاون سابق استودیو Monolith، در حال کار بر روی عنوان تک‌نفره، اکشن-ماجراجویی و جهان باز است. اما این خبر هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است.

منبع: Gamingbolt