منو سایت

مراسم اختتامیه Red Dead Online توسط طرفداران برگزار شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مراسم اختتامیه Red Dead Online توسط طرفداران برگزار شد

یک سال از انتشار آخرین آپدیت بزرگ Red Dead Online یعنی Blood Money می گذرد و با اعلام پایان پشتیبانی Rockstar، طرفداران مراسم اختتامیه بازی را جشن گرفتند. هفته گذشته راک استار به طور رسمی پایان فرآیند به روز رسانی محتوا برای Red Dead Online را اعلام کرد و همین موضوع باعث شد تا طرفداران تصمیم بگیرند مراسم خداحافظی را در سرور آنلاین برگزار کنند و برای آخرین بار دور هم جمع شوند.

طبق جدیدترین اخبار بازی، تمرکز بر روی بازی سازی برای GTA 6 باعث شده تا Rockstar دیگر قادر به انتشار آپدیت عظیم برای Red Dead Online نباشد. در همین حال، به روز رسانی های کوچک همچنان برای بازی منتشر می شود. اما این روند نیز آرام آرام در حال کاهش است و هر بار افراد بیشتری به تیم توسعه GTA اضافه می شوند. تمرکز روی GTA VI منجر به کنار گذاشتن پروژه‌های بازسازی GTA IV و Red Dead Redemption شد و Rockstar ممکن است پس از انتشار بازی جدید دوباره از آنها بازدید کند.

رویدادهای اخیر باعث شده تا طرفداران تصمیم به برگزاری آن بگیرند پایان Red Dead Onlineو به مناسبت انتشار آخرین آپدیت بازی جمع شوند و بدین ترتیب اعتراض خود را نشان دهند. بیان این ایده باعث شد تا هشتگ RedDeadFuneral جان بگیرد و در توییتر به شدت داغ شود. هزاران کاربر از مراسم پایان مجازی بازی عکس و فیلم منتشر کردند و به عنوان مثال برخی در قبرستان بازی جمع شدند و برخی تنها لحظات به یاد ماندنی از بازی را به اشتراک گذاشتند.

پایان Red Dead Online

وداع با Red Dead آنلاین

Rockstar اعلام کرده است که به‌روزرسانی جدید همچنان برای Red Dead Online عرضه خواهد شد. اما این آپدیت ها شامل محتوای فصلی جدید نخواهند بود و تنها باعث بهبود تجربه بازی و همچنین ارائه برخی رویدادهای خاص خواهند شد. حالت‌های جدید کمی گسترش خواهند یافت و مراحل بیشتری در تلگرام در اواخر سال اضافه خواهد شد. Rockstar معتقد است که GTA 6 باید فراتر از انتظارات بازیکنان باشد و به همین دلیل تمام نیروی انسانی و منابع باید به سمت این بازی هدایت شود.

گزارش ها حاکی از لغو نسخه نسل نهم Red Dead Redemption 2 است. این بازی قرار بود برای PS5 و Xbox Series منتشر شود و گرافیک بازی را ارتقا دهد. در این میان، تولید بازی GTA 6 نیز به گفته Rockstar به خوبی پیش می رود. به تازگی جزئیاتی از موتور بازی سازی GTA VI منتشر شده است که نشان می دهد این بازی در نوع خود انقلابی خواهد بود و جزئیات گرافیکی شگفت انگیزی خواهد داشت. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد این بازی وجود ندارد و شایعات نیز قابل اعتماد نیستند. نظر شما در مورد مراسم اختتامیه Red Dead Online چیست؟ در مراسم شرکت کردید؟

منبع: DualShockers