منو سایت

مراحل ساخت The Last of Us Part 1 کامل شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مراحل ساخت The Last of Us Part 1 کامل شده است

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، استودیو Naughty Dog با انتشار پستی در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد که مراحل ساخت بازی The Last of Us Part 1 (Last FS part 1) به پایان رسیده است.

حدود یک ماه پیش استودیو Naughty Dog به شایعات و گمانه زنی های طولانی پایان داد و به طور رسمی نسخه بازسازی شده The Last of Us را با عنوان The Last of Us Part 1 ارائه کرد.حال این استودیو از طریق صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی اعلام کرد. توییتر که تیم سازنده تمامی مراحل تولید را با موفقیت پشت سر گذاشته و بازی مذکور به اصطلاح Gold است. این بدان معناست که مراحل توسعه اصلی بازی Last FS Part 1 به پایان رسیده و نسخه کامل آن برای انتشار به سونی ارسال شده است.

در قالب The Last of Us Part 1 که ماه گذشته در رویداد Summer Game Fest به طور رسمی معرفی شد، Naughty Dog سعی کرد اولین بازی از سری The Last of Us را با همان جلوه های بصری و ویژگی های The Last of Us بسازد. Last of Us قسمت 2 برای ارائه. در مقایسه با نسخه اصلی، بازسازی Last FS دارای پیشرفت های مختلفی است، مبارزات بهبود یافته و بسیاری از جنبه ها از جمله حرکات، مخفی کاری و هوش مصنوعی بهبود یافته است.

ساخت بازی The Last of Us Part 1 Last FS

The Last of Us Part 1 نیز برای PC منتشر شده است

بازی The Last of Us Part 1 در تاریخ 2 سپتامبر (11 شهریور) بر روی کنسول پلی استیشن 5 منتشر می شود که علاوه بر کنسول نسل نهم پلی استیشن، کاربران رایانه های شخصی نیز می توانند در تاریخی نامعلوم این اثر را تجربه کنند.

نظر شما درباره پایان The Last of Us Part 1 چیست؟ آیا برای تجربه این اثر لحظه شماری می کنید؟ آیا فکر می کنید Last FS Part 1 با استقبال خوبی از سوی بازیکنان جدید و طرفداران سری The Last of Us مواجه شود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt