منو سایت

مراحل ساخت Sniper Elite 5 کامل شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مراحل ساخت Sniper Elite 5 کامل شده است

بیش از پنج سال از انتشار آخرین شماره از سری Sniper Elite می گذرد و استودیوی Rebellion Developments مشغول کار بر روی پنجمین شماره این بازی است. بازی Sniper Elite 5 که چند ماه پیش معرفی شد؛ ادامه روند کشتار در طول جنگ جهانی دوم با رژیم های جدید را به تصویر می کشد. کمتر از دو ماه تا انتشار باقی مانده است و سازنده به طور رسمی طلایی شدن بازی را اعلام کرده است و این بدان معناست که روند توسعه بازی به پایان رسیده است.

طبق آخرین اخبار بازی، Sniper Elite 5 آماده عرضه بر روی دیسک و همچنین فروشگاه های عرضه بازی است و تمامی رفع باگ ها و اصلاحات بازی به صورت آپدیت در روز انتشار در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. البته در زمان انتشار خبری به روز رسانی نشده است. Sniper Elite 5 یکی از عناوینی است که در زمان عرضه به سرویس Xbox GamePas اضافه خواهد شد.

با تکمیل بازی Sniper Elite 5، مرحله نهایی پرتاب در 26 می خواهد بود. Sniper Elite 5 دنباله ای عالی برای روند تکراری عناوین قبلی با گرافیک و ویژگی های بهتر است. این بازی داستان قهرمان کارل فیربورن را روایت می کند که در سال 1944 در بحبوحه جنگ جهانی دوم به فرانسه فرستاده شد تا عملیات مخفیانه نازی ها را متوقف کند.

یک بازی Sniper Elite 5 بسازید

ویژگی های Sniper Elite 5

مراحل مختلفی برای علاقه مندان به جنگ جهانی دوم طراحی شده و دقت کشتار در این بازی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. به عنوان مثال گلوله وارد شده به بدن دشمن با جزئیات کامل بازسازی شده است و این نقطه نه تنها برای گلوله های تک تیرانداز فعال است، بلکه حتی شلیک تفنگ نیز محفظه کشتار را فعال می کند. توسعه دهنده قول داده است چندین مکان جدید، نقشه های گسترده با انتخاب روش های مختلف کشتار و همچنین سفارشی سازی سلاح ها را اضافه کند.

از جمله ویژگی های بازی Sniper Elite 5 بازی باید به حالت Coop اشاره کرد. این حالت به بازیکن اجازه می دهد تا مراحل را با یک دوست طی کند و از شخص دیگری کمک بگیرد تا پروژه مخفی نازی ها را خنثی کند. علاوه بر بخش آفلاین، توسعه دهنده حالت PvP را نیز معرفی کرده است. در حالت آنلاین می توانید با بازیکنان دیگر به رقابت بپردازید و با سلاح های مختلف آنها را از بین ببرید.

مراحل ساخت Sniper Elite 5 کامل شده است

تریلر معرفی بازی Sniper Elite 5 منتشر شد

استفاده از قفل Denovo برای Sniper Elite 5 احتمال کرک شدن آن را هنگام راه اندازی کمتر می کند و تنها راه تجربه بازی خرید رسمی یا دانلود از طریق Xbox GamePas است. بازی را در تاریخ 26 می برای کنسول های پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه شخصی منتشر کنید.

منبع: GamingBolt