منو سایت

مراحل تولید بازی Callisto Protocol به پایان رسید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مراحل تولید بازی Callisto Protocol به پایان رسید

بازی Callisto Protocol یکی از ساخته های جدید سازندگان بازی Dead Space و Kalaf Duty است که تولید آن پس از چندین سال توسعه به پایان رسیده است. تذهیب بازی به این معنی است که محتوای نسخه نهایی روی دیسک اول بازی قرار می گیرد و مراحل چاپ دیسک بازی و توزیع آن آغاز می شود. کارکنان استودیو Striking Distance به همین مناسبت گرد هم آمدند و این رویداد مهم را جشن گرفتند. پروتکل Callisto دیگر تاخیر نخواهد داشت و در تاریخ 2 دسامبر (11 آذر) راه اندازی خواهد شد.

تکمیل تولید یک بازی نقطه عطف بسیار مهمی است و سازندگان بازی معمولاً این روز را جشن می گیرند. با پایان یافتن مراحل تولید Callisto Protocol، یک قدم به عرضه این بازی در فروشگاه های آنلاین و فیزیکی نزدیک شده ایم. لازم به ذکر است که این اولین بازی استودیوی تازه تاسیس Striking Distance می باشد که با الهام از فضای ترسناک و متفاوت بازی Dead Space توسط کمپانی صاحب PUBG عرضه شده است.

داستان بازی جدید ترسناک در قمر مشتری به نام Callisto روایت می شود. این اثر در ابتدا قرار بود در دنیای PUBG روایت شود و PUBG در حال تبدیل شدن به یک دنیای متصل است. لازم به ذکر است که کرافتن، مالک استودیوی Striking Distance، سعی کرد مجموعه بازی های PUBG را به شکلی متفاوت گسترش دهد. ایده های اولیه کنار گذاشته شدند و استودیو تصمیم گرفت از ایده جدیدی استفاده کند. به گفته کارگردان، این بازی کاملاً مستقل از PUBG است و روی پای خود می ایستد، اما جزئیات کوچک زیادی وجود دارد که به نوعی آن را به دنیای PUBG متصل می کند.

  پایان تولید بازی Callisto Protocol

پایان تولید بازی Callisto Protocol

انیمیشن های Callisto Protocol بر اساس تصادفات وحشتناک اتومبیل ساخته شده اند و نبرد با موجودات خطرناک نیز بسیار وحشیانه است. با تماشای تریلرهای مختلف می توانید فضای خشن و ترسناک بازی را مشاهده کنید. هر بار که بازیکن می میرد، یک انیمیشن بسیار ترسناک می بیند. فضای بازی نیز با الهام از سفینه فضایی در Dead Space طراحی شده است و حتی دوربین و فرمت روایت نیز به همین شکل طراحی شده است.

کارگردان Callisto Protocol که یکی از سازندگان Dead Space نیز هست، مدتی در Activision حضور داشت و توسعه چندین بازی Callof Duty را رهبری کرد. او اخیراً برای محافظت از حجم کاری توسعه دهندگان پروتکل Callisto عذرخواهی کرده است. او گفت هفت روز در هفته و 15 ساعت در روز برای تکمیل ساخت بازی کار کرده اند و به این موضوع افتخار می کند. خبر دیگر اینکه حالت 60 فریم بر ثانیه برای پروتکل Callisto تایید شده است و بازی بر روی کنسول های جدید بدون مشکل اجرا می شود. منتظر انتشار آن در 11 دسامبر برای PS5، Xbox Series و PC باشید.

مراحل تولید بازی Callisto Protocol به پایان رسید

تریلر گیم پلی جدید Callisto Protocol منتشر شد [گیمزکام 2022]

منبع: GameSpot