مد چند نفره Skyrim در روز اول بیش از 50 هزار بار دانلود شد

مد چند نفره Skyrim در روز اول بیش از 50 هزار بار دانلود شد

حالت چند نفره Skyrim به تازگی منتشر شده است و مورد توجه ده ها هزار نفر از علاقه مندان به بازی قرار گرفته است. ماد Skyrim Together Reborn به بازیکنان اجازه می دهد تا محیط وسیع این جهان باز را همراه با دیگر علاقه مندان کشف کنند. میزان دانلود مود جدید Skyrim تاکنون از 57 هزار بار فراتر رفته است و این رقم همچنان در حال افزایش است.

به گزارش پارسی گیم، حالت چندنفره Skyrim برای گروه های دو تا هشت نفره طراحی شده است. البته سازندگان آن را با حضور 30 ​​بازیکن در یک بازی تست کردند و آن را یک mini MMO نامیدند. هدف این ماد یافتن دوستان و دعوت از آنها به تجربه بازی Skyrim به صورت مشارکتی و گروهی است. تمامی فعالیت ها در این حالت به اشتراک گذاشته می شوند و به نوعی جای خالی این قسمت را پر می کند. Bethesda این حالت را در بازی The Elder Scrolls Online ارائه می دهد.

ماد Skyrim Together Reborn از دیروز تاکنون بیش از 57 هزار بار دانلود شده است. همین موضوع باعث شد مود جدید Skyrim به دومین ماد پرطرفدار بازی تبدیل شود و البته با یکی از مهم ترین محتوای جانبی نیز روبرو هستیم. علاوه بر انتشار ویدیوی مقدماتی، توسعه دهندگان راهنمای نصب گام به گام و همچنین آموزش پیاده سازی آن را آماده کرده اند که قبل از شروع دانلود و نصب مود، خواندن آن ضروری است.

حالت چند نفره Skyrim

برای نصب مود چندنفره Skyrim باید نسخه ویژه و نسخه 1.6 را نصب کرده باشید و هیچ مود دیگری را نصب نکنید. این مود افزونه های SKSE را نیز تغییر می دهد و اگر مود دیگری نصب کرده اید بهتر است بازی را حذف و مجددا نصب کنید. مطالعه فایل های آموزشی اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار می دهد و نیازی به تکرار آنها در این مقاله نیست. با نصب آن می توانید با دوستان خود در دنیای وسیع بازی به ماجراجویی بپردازید.

لازم به ذکر است که این ماد از بازی Skyrim VR و هر نسخه دیگری غیر مرتبط با نسخه ویژه و آپدیت 1.6 می باشد. از آن پشتیبانی نمی کند و در نتیجه باید این بازی را دانلود کنید. نیازی به داشتن نسخه جدید بازی به نام Anniversary Edition نیست و حتی اگر این نسخه را نصب کرده اید، بهتر است محتوای جدید آن را غیرفعال کنید یا نسخه دیگری را نصب کنید. بسیاری از بازیکنان نوشته اند که ماد را نصب کرده اند و از آن استفاده می کنند. انتظار خطاهای کوچک را داشته باشید.

همچنین مشکلات مختلفی مانند ناپدید شدن تعدادی از موارد از روی پوست و همچنین عدم نمایش کامل ظاهر شخصیت ها گزارش شده است. البته این گزارش‌ها بسیار اندک است. اما برخی نوشتند که مشکلات جدی تری وجود دارد و این ماد نیاز به آپدیت دارد. مود Skyrim Togther Reborn یک پروژه متن باز است و تیم مودینگ به به روز رسانی آن ادامه خواهد داد.

منبع: PCGAMER