منو سایت

مد عظیم GTA Vice City صدها محتوای جدید اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مد عظیم GTA Vice City صدها محتوای جدید اضافه می کند

مود جدید اخیر برای بازی GTA Vice City این بازی منتشر شده است که دنیای این بازی را به روز می کند و ظاهری جدید به Vice City می دهد که فراتر از انتظارات یک ماد است. بیست سال از انتشار بازی GTA Vice City می گذرد. اما این بازی همچنان محبوب است و یکی از بهترین بازی های این سری به حساب می آید. به لطف مود جدید GTA Vice City، می‌توانید فعالیت‌ها و تجربیات جدیدی از بازی‌های کوچک گرفته تا جت‌ها و مراحل پلیسی اضافی را دنبال کنید.

مود جدید GTA Vice City به قدری محتوا اضافه می کند که می توان آن را Vice City 2 نامید. این مد توسط شخصی به نام bibidibabidibu ساخته شده است و او تقریباً به همه چیز فکر می کرد و حتی تامی هنگام سوار شدن به موتور سیکلت خود از کلاه ایمنی استفاده می کند. این بدون شک بزرگترین متریالی است که تا به حال برای بازی ساخته شده است و تغییرات زیادی در آن وجود دارد که باید زمان زیادی را صرف خواندن ویژگی ها کنید. در این مقاله تنها به ارائه خلاصه ای می پردازیم.

ویژگی های مهمی از جمله قابلیت شنا در این مد اضافه شده است. خانه های جدیدی برای خرید و همچنین اتومبیل ها و وسایل نقلیه مهم از جمله هاورکرافت وجود دارد. جالب است بدانید که زبان مخصوص CLEO که برای ساخت مود بازی‌های GTA استفاده می‌شود، مخصوص آن‌ها و طراحی شده است. مد جدید GTA Vice City با هر به‌روزرسانی بزرگ‌تر می‌شود و هر بار ویژگی‌های بیشتری اضافه می‌شود. نسخه پنجم در حال حاضر منتشر شده است که سلاح هایی مانند عقاب صحرا را به آن اضافه می کند.

Mod GTA Vice City

مود جدید GTA Vice City

مد جدید فعالیت هایی مانند مراحل بوکس و پلیس را اضافه می کند. بازیکنان می توانند روزنامه بخرند و حتی کارت پستال بفرستند. قابلیت استفاده از چتر در باران نیز اضافه شده است. خانه های جدید، وسایل نقلیه مانند دوچرخه و حتی یک ایستگاه پلیس جدید به همراه انواع سلاح ها از جمله کلاشینکف با دانلود مد GTA Vice City در دسترس هستند. مراحل فرعی با جت، تماس با پلیس، درخواست تاکسی، لباس نو، سیزده ماشین کاملا نو و چرخ و فلک تنها بخشی از محتویات این مد است.

برای دانلود مود GTA Vice City باید به صفحه آن در سایت Moddb مراجعه کرده و پس از دانلود تمامی فایل ها را به محل نصب نسخه اصلاح نشده نسخه اصلی GTA Vice City ببرید. سپس بازی را ریستارت کنید و یک فایل سیو بسازید، خارج شوید و بازی را دوباره اجرا کنید. افرادی که این مود را دانلود کرده‌اند در مورد آن ابراز هیاهو می‌کنند و می‌گویند که ویژگی‌های جدید ارزش امتحان کردن را دارد. این مد هنوز در حال توسعه است و هر بار ویژگی های جدیدی به آن اضافه می شود.

منبع: PCGAMESN