منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • مدیر پلی استیشن از عرضه دو بازی زنده تا پایان سال خبر داده است

مدیر پلی استیشن از عرضه دو بازی زنده تا پایان سال خبر داده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مدیر پلی استیشن از عرضه دو بازی زنده تا پایان سال خبر داده است

جیم رایان، مدیرعامل سونی اینتراکتیو اینترتینمنت، برنامه‌های آتی پلی‌استیشن را طی کارگاهی فاش کرد. او در مورد برنامه های مختلف از جمله انتشار 20 بازی در زمان عرضه PSVR 2 صحبت کرد و قول انتشار 2 بازی را داد. سرویس زنده تا پایان سال مالی آینده. سال مالی در مارس 2023 به پایان می رسد. یکی از بازی های زنده سونی حالت آنلاین جدید MLB The Show 22 خواهد بود.

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد بازی، حالت Sony Diamond Dynasty که یک بازی بیسبال است، به بازیکنان این امکان را می دهد که بسته های کارت را برای ایجاد یک تیم رویایی بخرند و همچنین آیتم هایی را با ارز معمولی بازی خریداری کنند. سونی به دنبال ایجاد راهی برای کسب درآمد، مشابه فیفا است. خرید استودیو بانجی به منظور گسترش بازی های زنده سونی اعلام شد. مدیران پلی استیشن انتظار دارند با عرضه بازی های رایانه ای سال آینده بیش از 300 میلیون دلار درآمد کسب کنند.

با توجه به اسلایدهای نمایش داده شده در جلسه کاری مدیران پلی استیشن، تعداد بازی های زنده تا پایان سال مالی 22، دو بازی است. این به این معنی است که هر دو بازی تا مارس 2023 در دسترس خواهند بود. یک تحلیلگر در مورد دو بازی زنده ذکر شده و اینکه آیا مجموعه Destiny از استودیو بانجی که هنوز کامل نشده است سؤال کرد. بین بازی هست یا نه؟

بازی Sony Live Service

بازی‌های سرویس PlayStation Live

جیم رایان گفت Destiny در حال حاضر در بین سه بازی برنامه ریزی شده برای سال مالی 22 نیست. او همچنین به دو بازی منتشر نشده دیگر اشاره کرد که یکی از آنها ممکن است مربوط به بانجی باشد. البته چندین استودیو سونی بازی های آنلاین می سازند و سرویس Haven live توسط استودیوهای جدید پلی استیشن ساخته شده است. آقای رایان در ادامه جلسه، بازی‌های زنده را «عناوین بی‌پایان» نامید و به راه‌اندازی دوازده بازی آنلاین تا پایان سال مالی ۲۰۲۵ اشاره کرد.

طبق اسلایدها، سه بازی در پایان سال 2023، چهار بازی در پایان سال 2024 و در نهایت دو بازی در سال 2025 عرضه می شود که با این حساب تعداد بازی های زنده سونی به دوازده بازی می رسد. هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. اما جیم رایان می گوید تعداد کمی نیز برای کامپیوتر برنامه ریزی شده اند. سونی به ساخت بازی های آفلاین انحصاری معروف است و تجربه زیادی در بازی های زنده ندارد.

سرویس Sony PlayStation Live را بازی کنید

یکی از بازی های آنلاین سونی که ممکن است تا ده ماه آینده عرضه شود. بازی چند نفره The Last of Us به عنوان یک بازی مجزا از نسخه دوم منتشر خواهد شد. استودیو گوریلا گیمز نیز در حال آماده سازی برای ساخت یک بازی آنلاین است و ریبوت سری Twisted Metal نیز در دست ساخت است.

منبع: VGC