مدیر فوتبال یک رکورد جدید در گینس به نام خود ثبت کرد

مدیر فوتبال یک رکورد جدید در گینس به نام خود ثبت کرد

مدیر فوتبال به عنوان یک مدیر، طرفداران زیادی در بین هواداران فوتبال وجود دارد. افراد زیادی در این بازی ساعت ها از وقت خود را صرف تقویت تیم و قهرمانی در جام می کنند و روند اعتیاد برای همه آشناست. یکی از مدیران فوتبال موفق شد 416 سال فصل بازی را ادامه دهد و به این ترتیب رکورد طولانی ترین بازی مدیریتی مستمر فوتبال را به نام خود ثبت کند.

به گزارش پارسیگیم، پاول سیسینسکی با شروع بازی Football Manager 2018، سال ها و فصل های زیادی این بازی را ادامه داده است. طبق آمار منتشر شده توسط کتاب رکوردهای جهانی گینس، این مرد از 4 ژانویه 2018 شروع شد و تا سال 2434 دوام آورد و تنها 260 روز داشت. او 460 فصل را سپری کرده و در بیش از 22300 مسابقه فوتبال بازی کرده است. در نهایت 59000 گل به ثمر رساند و بیش از 1258 بار قهرمان لیگ، حذف و لیگ قهرمانان اروپا شد.

رکورد قبلی در اختیار فردی به نام سپ هادل بود. او 1940 ساعت بازی کرد و 333 فصل را سپری کرد. او همچنین گل های کمتری داشت و با رکورد فعلی فاصله داشت. صفحه کتاب رکوردهای جهانی گینس در توییتر به این بازیکن خوش آمد گفت و ورود او به کتاب رکوردها را تایید کرد.

مدیر فوتبال رکوردهای جهانی گینس

گفتنی است روند بازی در فوتبال منیجر پس از مدتی هیجان انگیز است و با بازنشستگی بازیکنان فعلی بازیکنان غیرواقعی ظاهر می شوند و روند بازی تغییر می کند. در عمل بعد از چند فصل رقابت جدی وجود نخواهد داشت و می توان فصل را به سرعت به پایان رساند و تیمی قدرتمند تشکیل داد. این سری از بازی ها در چند سال اخیر رقیب جدی نداشته اند و سازندگان سگا با خیال راحت به توسعه بازی ادامه داده اند. اما این روند توسط یک بازی شبیه ساز جدید آغاز خواهد شد.

روبرت لواندوفسکی، ستاره بایرن مونیخ، در نوامبر گذشته از مربی فوتبال این بازی رونمایی کرد. این بازی شبیه ساز مربی توسط استودیوی شخصی لواندوفسکی به نام RL9sport ساخته شده است. ارائه مهارت های واقع بینانه و روی آوردن به حریم خصوصی مربیان یکی از جنبه های مثبت بازی است که در مربی فوتبال یافت نمی شود. این بازی می تواند توسعه دهندگان Football Manager را برای ارائه یک فرآیند سرگرم کننده به چالش بکشد و بازی را به سمت تجسم سوق دهد.

افزودن عناصر نقش آفرینی به بازی های شبیه سازی مدیریت فوتبال می تواند ایده خوبی باشد. نظر شما در مورد رکورد گینس در فوتبال چیست؟ آیا می توانید چنین رکوردی را ثبت کنید؟

منبع: TheGamer