منو سایت

مدیر عامل Valve معتقد است که عموم مردم متاوری را درک نمی کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مدیر عامل Valve معتقد است که عموم مردم متاوری را درک نمی کنند

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، مدیرعامل Valve، Gabe Newell معتقد است که بسیاری از افرادی که در مورد Metavari صحبت می کنند، هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارند.

امروزه زندگی انسان در مورد چیزهایی مانند NFT و ارزهای دیجیتال است. با این حال، بسیاری از ماهیت این مفاهیم بی اطلاع هستند. یکی دیگر از فرضیه های شناخته شده و پرکاربرد در جهان امروز، مفهومی به نام متواری است. این فرضیه نسل بعدی اینترنت نامیده می شود. Metavars مجموعه ای از محیط های مجازی و آنلاین است که در کنار هم دنیایی غیرمتمرکز و با ثبات را ایجاد می کنند. علاقه مندان می توانند با استفاده از دستگاه هایی مانند تلفن همراه، هدست واقعیت مجازی، رایانه و کنسول به متاور دسترسی داشته باشند. به عنوان مثال، زندگی دوم یکی از نمونه های متواری است. با توجه به جذابیت متاور، شرکت های بزرگی مانند متا (فیسبوک سابق)، مایکروسافت و اپل در پروژه متارس سرمایه گذاری کرده اند.

با وجود اخبار عالی منتشر شده در مورد متاور و بسیاری از افرادی که در مورد آن صحبت کرده اند، درک عمومی از آن تا حد زیادی ناقص است. گیب نیول، مدیرعامل Valve با این موضوع موافق است. او معتقد است که اکثر حامیان متاور فقط به خاطر شهرتش به سراغ او آمده اند و این افراد درک بسیار کمی از ماهیت واقعی متاور دارند.

گیب نیوول اخیراً مصاحبه ای با PC Gamer Media انجام داده و در آن در مورد آخرین تحولات صنعت بازی های ویدیویی و نگرش خود نسبت به Metaars صحبت کرده است. او گفت: “بیشتر افرادی که در مورد متاوارز صحبت می کنند مطلقاً هیچ چیز در مورد او نمی دانند.” به احتمال زیاد آنها تا به حال بازی های MMO را تجربه نکرده اند. آنها می گویند که در Metavars شما می توانید آواتار شخصی خود را داشته باشید. مثل این است که وارد La Noscea در فاینال فانتزی 14 شده باشید و بگویید که یک دهه پیش نیست. Metavers فناوری شگفت انگیزی نیست که شما اختراع می کنید.

مدیر اجرایی Valve Metavers

مدیر عامل Valve با استفاده از NFT مخالف است

در مورد کاربردهای عملی متاور، مدیر عامل Valve می گوید که در حال حاضر پتانسیل زیادی در این مورد نمی بیند. او گفت: «برنامه های زیادی برای ثروتمند شدن سریع با متوارز وجود دارد. با این حال، گیب نیوول متاوار را به طور کلی رد نکرد و گفت که چنین مشکلاتی “حل خواهند شد”.

مدیر عامل Valve در پایان گفت: صنعت بازی های ویدیویی مدت زیادی است که روی این فناوری ها تحقیق کرده است. Gabe Newell می گوید: «جالب است ببینیم کسانی که دیرتر وارد منطقه Metavers می شوند، بیشتر به پیشرفت علاقه دارند تا اینکه به دلایل مختلف از مردم پول بگیرند. در پایان، مشتریان و فناوری های مفید برنده می شوند. در نتیجه، من نگران متواری نیستم.

نظر شما در مورد صحبت های مدیر عامل Valve چیست؟ آیا با او موافقید که درک عمومی متاورز بسیار پایین است؟ آینده جهان را با فناوری هایی مانند متاوار چگونه می بینید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Gamer