منو سایت

مدیر عامل Roblox برای دستمزد 200 میلیون دلاری آماده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مدیر عامل Roblox برای دستمزد 200 میلیون دلاری آماده است

مدیر عامل Roblox برای دستمزد 200 میلیون دلاری آماده است

کمی بیش از یک سال پس از ثبت عمومی موفق خود، Roblox Corp اعلام کرد که حقوق پایه بنیانگذار و مدیر عامل آن دیوید بازوکا به 0 دلار کاهش می یابد و در عوض مدیر عامل آماده دریافت “جایزه عملکرد بلندمدت” ارزشمند است. به گزارش رویترز به 233 میلیون دلار.

مجموع غرامت مدیر عامل در سال گذشته تنها 6.8 میلیون دلار بود که بسته غرامت 233 میلیون دلاری را به یک گام بزرگ رو به جلو تبدیل کرد. با این حال، این به طور مستقیم با بسته پرداخت جدید طراحی شده برای رساندن بازوکی به سال 2027 قابل مقایسه نیست و همچنین به طور مستقیم با عملکرد شرکت در بازار سهام مرتبط است.

در یک پرونده نظارتی که بسته جدید را اعلام می کند، می گوید: “آقای بازوکی به ویژه از دریافت جایزه عملکرد بلندمدت از بنیانگذار و مدیر عامل استقبال کرده است، زیرا او معتقد است که تنها در صورتی باید به آن پاداش داده شود که برتری طولانی مدت قابل توجهی حاصل شود.” مدیر اجرایی این سند همچنین اضافه می کند که بازوکی قصد دارد “درآمد خالص را اهدا کند [of the award] برای اهداف بشردوستانه.”

این روش برای پرداخت غرامت مدیران توسط تعدادی از شرکت‌های بزرگ از جمله تسلا استفاده شده است، اما به دلیل اجازه پرداخت میلیاردی به مدیران عامل مورد انتقاد قرار گرفته است.

اگرچه Roblox پس از پشت سر گذاشتن چندین نقطه عطف مهم برای پلتفرم خود و همچنین افزایش درآمد، سال قدرتمندی را پشت سر گذاشته است، قیمت سهام آن اخیراً کاهش یافته است و سرمایه گذاران را ناامید کرده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.