منو سایت

مدهای بازی Spider-Man شما را به Stan Lee و Black Cat تبدیل می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مدهای بازی Spider-Man شما را به Stan Lee و Black Cat تبدیل می کند

انتشار هر بازی رایانه ای جدید به معنای ایجاد محتوای عجیب، سرگرم کننده و گاهی شگفت انگیز است. این روند با انتشار محتوای God of War تکرار شد و هر روز محتوای جدیدی برای بازی هایی مانند Skyrim منتشر می شود. مواد با انتشار بازی Marvel Spider-Man آنها رفتند روی کامپیوتر کار کردند و ظاهر مرد عنکبوتی را به هر شکلی که می خواستند تغییر دادند.

اولین بازی Spider-Man برای رایانه شخصی دارای Black Cat و Stan Lee است و می توانید شخصیت اصلی را تغییر دهید. البته هیچکدام دارای انیمیشن نیستند و در نتیجه یک ماد ضعیف را دانلود خواهید کرد که ممکن است فقط برای شوخی و ایجاد میم مناسب باشد. البته، مدهای مناسبی وجود دارد که جزئیات گرافیکی را تغییر داده و ظاهر شهر را بهبود می بخشد. به عنوان مثال، مد Noir New York کل شهر را با یک لنز سیاه و سفید نشان می دهد، در حالی که کنتراست نور را تنظیم کرده و سایه ها را بهتر نشان می دهد.

مود مرد عنکبوتی مارول

ماد بازی Marvel’s Spider-Man

ماد دیگری به نام No HUD منتشر شد که با فشار یک دکمه رابط بازی را حذف می کند و می توانید بدون مزاحمت در شهر جستجو کنید. مثال دیگر لباس سیاه سیمبیوت است که کت و شلوار مشکی مرد عنکبوتی را باز می گرداند، که به احتمال زیاد در مرد عنکبوتی 2 خواهیم دید. تعدادی از بازیکنان موفق شده اند ظاهر اصلی پیتر پارکر را در مرد عنکبوتی مارول بازسازی کنند. . زمانی که سونی نسخه PS5 را منتشر کرد، تصمیم گرفت چهره این شخصیت را تغییر دهد و از بازیگر دیگری استفاده کند که مورد انتقاد طرفداران قرار گرفت.

مهم ترین مود بازی Marvel’s Spider-Man ابزار مهمی است که مبنای ساخت مودهای جدید به حساب می آید. با دانلود Modding Tool می توانید تمامی فایل های بازی را ویرایش کرده و مودهای جدید بسازید و با دیگران به اشتراک بگذارید. کار با این نرم افزار آسان است و فقط باید با قسمت های مختلف آن بازی کنید. جالب است بدانید که یک سرور اختصاصی Discord برای مدل Spider-Man وجود دارد که می توانید با عضویت در آن از تمام اخبار جدید مطلع شوید.

لازم به ذکر است که از زمان انتشار بازی Spider-Man برای کامپیوتر، حدود پنجاه مود در سایت Nexus Mod ثبت شده است. یکی از جالب ترین آنها، مد گرافیکی فوتورئال است که ظاهر بازی را شبیه به یک فیلم سینمایی می کند. سایر بافت ها و مدهای بهبود گرافیک برای شما منتشر شده است که می توانید آنها را بررسی کنید. این تازه شروع داستان است و بدون شک آیتم های زیادی در حال ساخت هستند. همین فردا، ممکن است از حضور CJ در Spider-Man مطلع شویم و این چیزی است که در ماه های اخیر به یک اتفاق عادی تبدیل شده است.

منبع: PCGAMER