منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • مدت زمان بسته الحاقی Shadow of Rose برای Resident Evil Village تعیین شده است

مدت زمان بسته الحاقی Shadow of Rose برای Resident Evil Village تعیین شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مدت زمان بسته الحاقی Shadow of Rose برای Resident Evil Village تعیین شده است

طبق آخرین اخبار بازی، تکمیل بسته الحاقی Resident Evil Village Shadow of Rose حدود 4 ساعت زمان می برد. این DLC مذکور را به یکی از طولانی ترین محتوای اضافی در سری Resident Evil تبدیل می کند.

ماه آینده، Winters’ Expansion برای Resident Evil Village منتشر خواهد شد. محتوای جدیدی در قالب این الحاقیه در دسترس خواهد بود که شامل حالت سوم شخص برای بازی پایه و آیتم های اضافی برای حالت Mercenaries می شود. اما بدون شک بازیکنان زیادی منتظر انتشار بسته الحاقی Resident Evil Village با نام Shadows of Rose هستند. Capcom اعلام کرد که داستان خانواده Winters با این DLC به پایان می رسد.

در مصاحبه ای با IGN Japan، کنتو کینوشیتا، کارگردان Resident Evil Village، جزئیات مختلفی را در مورد بسته الحاقی ارائه کرد. یکی از مواردی که کنتو کینوشیتا به آن اشاره کرد، طول بسته الحاقی Shadows of Rose بود. به گفته مدیر Resident Evil Village، تکمیل DLC مذکور حدود چهار ساعت زمان می برد. این باعث می‌شود Shadows of Rose یکی از طولانی‌ترین الحاقات در سری Resident Evil باشد.

Shadow of Rose Resident Evil Village Resident Evil Village

در Shadow of Rose شما کنترل شخصیت Rose Winters را بر عهده دارید

علاوه بر طول بسته الحاقی Shadows of Rose، کارگردان بازی Resident Evil Village تایید کرد که این DLC دارای چندین مکان خواهد بود. این در حالی است که در تریلرهای منتشر شده تنها قلعه دیمیترسک نشان داده شده است. Winters’ Expansion در تاریخ 28 اکتبر در پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، رایانه شخصی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس در دسترس بازیکنان Resident Evil Village قرار خواهد گرفت.

نظر شما در مورد زمانی که برای تکمیل بسته الحاقی Shadow of Rose Resident Evil Village طول کشید چیست؟ آیا طول 4 ساعت آن توجه شما را به خود جلب کرد؟ آیا فکر می کنید DLC فوق الذکر با استقبال خوبی روبرو خواهد شد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt