محتوای مربوط به The Witcher 3 به Lost Ark اضافه خواهد شد

محتوای مربوط به The Witcher 3 به Lost Ark اضافه خواهد شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، Smilegate از اضافه شدن محتوای مبتنی بر The Witcher 3: Wild Hunt به Lost Ark و در دسترس بودن کلاس جدیدی به نام Aeromancer خبر داده است.

بازی Lost Ark یکی از معروف ترین MMORPG هایی است که این روزها میلیون ها بازیکن آن را روی کامپیوتر تجربه می کنند. شرکت اسمایلگیت با ارائه محتوای جدید سعی در ایجاد تجربیات جدید و جذب مخاطبان بیشتر دارد. در همین راستا، این شرکت در جریان رویداد LOA ON اعلام کرد که با CD Projekt همکاری خواهد کرد و محتوایی با محوریت بازیکنان The Witcher 3: Wild Hunt to Last Ark ارائه خواهد کرد. علاوه بر این، بازی ساز Lost Ark قصد دارد کلاس جدیدی به نام Aeromancer را نیز به این اثر اضافه کند. این کلاس در تاریخ 6 جولای در کره در دسترس خواهد بود. اگرچه این تاریخ فقط برای سرورهای کره ای است، اما انتظار می رود بازیکنان غیر کره ای نیز بتوانند کلاس Aeromancer را در تاریخ دیگری تجربه کنند.

Aeromancer به عنوان کلاسی توصیف می شود که می تواند در کمبوها آسیب زیادی به دشمنان وارد کند. این کلاس می تواند از چتر خود برای انجام حملات مبتنی بر زمان استفاده کند. گیم پلی نمایش داده شده از کلاس Aeromancer دارای حملات گردبادی است که یادآور کلاس Barbarian از سری Diablo است. علاوه بر این، در قالب تریلر ذکر شده، حملات AoE که باعث باران یا رعد و برق در یک منطقه خاص می شود، حمله شناور که اثرات انجماد بر روی زمین در طول مسیر بر جای می گذارد، حمله باد مخروطی شکل که چندین بار به دشمنان آسیب می رساند، برخی حرکات ویژه ای را می توان مشاهده کرد که کاربردهای متفاوتی دارند و تگرگ قدرتمندی دارند که پس از آن دشمن به هوا پرتاب می شود.

Aeromancer جدیدترین کلاس در Lost Ark است

در رابطه با اضافه شدن محتوای مربوط به بازی The Witcher 3 به Lost Ark، کمپانی Smilegate جزئیات زیادی را اعلام نکرده و به انتشار تصویری با عبارت Lost Ark x The Witcher 3 بسنده کرده است. با وجود کمبود اطلاعات و جزئیات بیشتر، انتظار می رود که رویداد مشترک Last Ark و Witcher 3 در فصل زمستان بر روی سرورهای کره ارائه شود. اگر این اتفاق بیفتد، بازیکنان در سراسر جهان احتمالاً تا سال 2023 نمی توانند این رویداد را تجربه کنند.

بسیاری از به‌روزرسانی‌های آینده Lost Ark در طول رویداد LOA ON اعلام شد. این رویداد به زبان کره ای برگزار شد، اما خلاصه آن در ساب ردیت رسمی اثر قرار گرفت. از جمله قسمت های مهمی که در جریان رویداد LOA ON اعلام شد می توان به لیست دوستان به اشتراک گذاشته شده در سرورها، محتوای داستان آینده، بهبود نقشه بازی با قابلیت مقیاس بندی، افزایش پشتیبانی از بازیکنان جدید و اعمال تغییرات مختلف در سلفی اشاره کرد. حالت لازم به ذکر است که این آپدیت ها در سرورهای کره ای موجود است. اما انتظار می رود در آینده به نسخه بین المللی Lost Ark اضافه شوند.

نظر شما در مورد محتوای بازی Lost Ark بر اساس The Witcher 3 چیست؟ آیا از همکاری بین آثار بزرگ صنعت بازی های ویدیویی استقبال می کنید؟ فکر می کنید چه محتوایی از The Witcher 3 به Last Ark راه پیدا می کند؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: PCGamesN