منو سایت

محتوای فینال اولیه Lost Ark عصبی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
محتوای فینال اولیه Lost Ark عصبی است

محتوای فینال اولیه Lost Ark عصبی است

برخی از محتوای نهایی Lost Ark از Tier 1 و Tier 2 در به‌روزرسانی آینده کمی ساده‌تر خواهند بود، زیرا آمازون و توسعه‌دهنده Smilegate RPG تغییرات و اصلاحات مختلف تعادل را در MMORPG رایگان بیان کرده‌اند.

در مجموع شش بازی Guardian Raids و چهار Abyss Dungeon خواهند دید که سختی آنها کاهش می‌یابد تا کار را آسان‌تر کند. آمازون می گوید این تغییر بر اساس داده ها و بازخورد است که نشان می دهد برخی از این محتوا کار را برای بازیکنان جدید دشوار می کند و منجر به نرخ موفقیت پایین می شود.

در حال پخش: تریلر بازی Lost Ark: Accolades

آمازون می‌نویسد: «ما درک می‌کنیم که افراد می‌توانند در طول زمان در بازی آموزش ببینند و پیشرفت کنند، اما مخصوصاً برای محتوای اولیه بازی، ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که بازیکنان جدید به جای ناامید شدن و تسلیم شدن، از یادگیری و پیشرفت لذت می‌برند.» جزئیات بیشتر در مورد اینکه دقیقاً چه چیزی تغییر خواهد کرد، با یادداشت های تنظیمی برای به روز رسانی ارائه می شود. در حالی که محتوای پایان اولیه بازی عصبی می‌شود، آمازون می‌گوید که محتوای سطح 3 به بعد همچنان یک چالش خواهد بود و نمی‌خواهد “این تجربه اساسی را به شدت تغییر دهد.”

آمازون همچنین تعدادی از مسائلی را که در حال حاضر بر Lost Ark تاثیر می گذارد و اقداماتی که برای بهبود آنها انجام می شود را تشریح کرده است. ربات‌ها و حساب‌های فروش طلا مشکل آزاردهنده‌ای هستند و آمازون می‌گوید که در حال بهبود ابزارهای ضد کلاهبرداری و ضد هرزنامه بازی برای مبارزه با این مشکل است. اقدامات دیگری مانند محدود کردن چت در منطقه بازی به شخصیت‌های بالاتر از سطح 30 انجام شده است که فروشندگان طلا را از ایجاد سریع حساب‌های جدید و ادامه ارسال هرزنامه محدود می‌کند. آمازون بازیکنان را تشویق می کند که اسپمرها و حساب های ربات مشکوک را با استفاده از ویژگی گزارش درون بازی گزارش دهند.

مسائل دیگر، مانند موارد گم شده فروشگاه و مسائل مربوط به همسریابی، در حال حاضر در حال بررسی هستند، اما انتظار نداشته باشید زمان صف سرور در منطقه سرور اروپای مرکزی بهبود یابد. همانطور که آمازون قبلاً گفته بود، افزودن سرورهای بیشتر به منطقه در حال حاضر امکان پذیر نیست، همچنین امکان انتقال کاراکترها به سرور دیگری با شلوغی کمتر وجود ندارد. در نتیجه، آمازون در تلاش است تا ثبات سرور را بهبود بخشد تا “اطمینان حاصل کند که بازیکنان در آنجا بهترین تجربه بازی ممکن را دارند.”

در مورد موضوع نگهداری سرور و خرابی، آمازون توضیح می دهد که در “آینده نزدیک” پشتیبانی ممکن است بیشتر از حد معمول رخ دهد، زیرا تیم به دنبال حل مشکلات در سریع ترین زمان ممکن است. با نگاهی به آینده، پشتیبانی قابل پیش‌بینی‌تر می‌شود و در زمان‌هایی اتفاق می‌افتد که «در بهترین ساعات بازی‌ها قطع نمی‌شوند».

Lost Ark در ماه مارس به‌روزرسانی محتوای قابل توجهی دریافت خواهد کرد زیرا Smilegate RPG و آمازون به دنبال ارائه محتوای بیشتر از نسخه کره‌ای به غرب هستند. اگرچه به‌روزرسانی ماه مارس شامل کلاس‌های جدیدی نمی‌شود، اما تعدادی از کلاس‌ها ممکن است در آینده به Lost Ark بیایند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.