منو سایت

محتوای جدید بازی PUBG New State بر روی Among Us متمرکز شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
محتوای جدید بازی PUBG New State بر روی Among Us متمرکز شده است

طبق آخرین اخبار بازی، به لطف همکاری Krafton با Innersloth Studios، بازیکنان می توانند به محتوای جدید PUBG New State که بر روی Among Us تمرکز دارد، دسترسی داشته باشند.

همکاری شرکت های مختلف و افزودن محتوای بازی های معروف به آثار سبک بتل رویال رایج است. بهترین مثال در این مورد Fortnite است که میزبان چندین شخصیت معروف است. PUBG: New State یکی از آثار معروف سبک بتل رویال است که دنباله ای بر پابجی است. در جدیدترین همکاری Krafton و سایر بازیکنان در صنعت بازی های ویدیویی، محتوای جدیدی از Among Us به PubJie New State اضافه خواهد شد. بنابراین دنیای Amang S و PUBG: New State برای مدت محدودی با هم ترکیب می شوند و Impostors و Crewmates وارد تروی می شوند.

رویداد بازی Among Us در PUBG: New State از 21 آوریل آغاز می شود و تا 19 می ادامه خواهد داشت. بزرگترین محتوایی که به بازی PubJie New State اضافه می شود، مینی بازی با سبک و سیاق Amang S است. تیم های چهار نفره می توانند قبل از شروع نبرد روی نقشه Troi، این مینی بازی را در جزیره اصلی تجربه کنند. یکی از اعضا به عنوان Impostor انتخاب می شود و بقیه سعی می کنند قبل از نبرد اصلی زنده بمانند.

علاوه بر این، یک سری ماموریت ویژه به بازی PUBG: New State اضافه خواهد شد. با انجام این ماموریت ها می توانید با طرح بازی Among Us جوایز مختلفی دریافت کنید. علاوه بر این جوایز، بازیکنان می توانند جعبه هایی را از فروشگاه درون بازی خریداری کنند. این جعبه ها حاوی لباس ها و سایر اقلام مربوط به Amang S.

چندین منطقه از نقشه، به خصوص Starting Island، Chester و Anchorville، با تزئینات و ویجت های مربوط به Among Us تزئین خواهند شد. با این حال، شما نمی توانید از آنها به عنوان سلاح استفاده کنید.

در بین ما

Among Us و PUBG New State میلیون ها بازیکن دارند

PUBG: New State یک تجربه منحصر به فرد با فضای آینده PUBG است. این اثر دارای محتوای خاص خود از جمله نقشه، مناطق و سلاح است. PubJie New State نوامبر گذشته بر روی دستگاه های اندروید و iOS منتشر شد. این استودیو PUBG که توسط Krafton منتشر شده است، دومین دنباله جهانی PUBG PUBG: Battlegrounds است.

نظر شما در مورد محتوای جدید بازی PUBG: New State با تمرکز بر Among Us چیست؟ آیا از همکاری شرکت های بزرگ و کراس اوورها بین بازی های مختلف استقبال می کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GameSpot