منو سایت

محتوای جدید بازی Age of Empires 4 ارائه شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
محتوای جدید بازی Age of Empires 4 ارائه شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، استودیو Relic Entertainment محتوای جدید بازی Age of Empires 4 را در قالب آپدیت فصل اول در اختیار بازیکنان قرار خواهد داد.

در پایان سال گذشته، پس از مدت ها انتظار، چهارمین بازی از سری عصر امپراتوری ها تحت عنوان Age of Empires 4 منتشر شد. این استراتژی فقط ویندوزی دارای هشت تمدن مختلف از جمله خلافت عباسی و امپراتوری مقدس روم است. . Age of Empires 4 توسط منتقدان رتبه بندی شد و به طور میانگین 81 امتیاز دریافت کرد.

استودیو Relic Entertainment دارای محتوای جدید زیادی برای فصل اول EJF Empire 4 است. این عناصر در قالب اولین آپدیت اصلی اثر مذکور در سال 2022 در دسترس خواهند بود. بنابراین بازیکنان Age of Empires 4 به رتبه بندی دسترسی خواهند داشت. فصل ها، ویرایشگر محتوا، رسانه ها و رویدادهای فصلی و مشاهده تغییرات اساسی در تعادل بازی و پیشرفت های چشمگیر.

در قالب Content Editor می توانید با ایجاد نقشه های خاص از Edge of Empires 4 به روش های مختلف لذت ببرید. در روزهای آینده، استودیوی بازی سازی Age of Empires 4 جزئیات بیشتری در مورد مواد ساخته شده توسط اعضای تیم سازنده و همچنین برخی دیگر از ویژگی های خاص ویرایشگر محتوا ارائه خواهد کرد. استودیو Relic Entertainment به زودی ویرایشگر محتوا، مقاله ها و نقشه ها را به صورت زنده نمایش می دهد.

اطلاعات مربوط به فصول مختلف EJF Empire 4 به زودی منتشر خواهد شد. هر فصل دارای محتوای جدید و پاداش هایی است که به مرور زمان در دسترس خواهند بود. در قالب فصل های رتبه بندی شده می توانید برای کسب رتبه های بالاتر با بازیکنان دیگر رقابت کنید. رویدادهای فصلی شامل چالش‌های درون بازی هستند که برای تکمیل آنها به شما پاداش می‌دهند. در تصویر زیر می توانید برنامه های آینده استودیو Relic Entertainment را مشاهده کنید:

Age of Empires 4 Age of Empires 4

فصل دوم Age of Empires 4 قبل از ماه جولای منتشر خواهد شد

استودیو Relic Entertainment به زودی محتوای جدید بازی Age of Empires IV را به نمایش می گذارد. بر این اساس با چالش های فصل اول بازی مذکور و جوایزی که در صورت تکمیل آنها می توانید دریافت کنید، آشنا خواهید شد.

همانطور که قبلا اعلام شده بود، در قالب آپدیت فصل اول EJF Empire 4، تغییرات متعددی برای ایجاد تعادل و بهبود تجربه این افکت اعمال خواهد شد. این کار عناصری مانند میانبرها را تغییر می دهد و می توانید تجربه بهتری نسبت به قبل داشته باشید. لیست کامل تغییرات در زمان انتشار آپدیت بازی Age of Empires 4 اواخر این هفته منتشر خواهد شد.

علاوه بر موارد فوق، فصل اول EJF Empire 4 چالش Advanced Combat Art of War را ارائه می کند که شما را برای سناریوهای نظامی پیچیده آماده می کند. کارت جدیدی به نام MegaRandom نیز در اختیار بازیکنان قرار گرفته است.

نظر شما در مورد محتوای جدید Age of Empires 4 چیست؟ آیا آنها توانستند توجه شما را جلب کنند؟ آیا تا به حال Age of Empires 4 را تجربه کرده اید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: VG247