محتوای بیلدهای God of War Ragnarok فاش شد

محتوای بیلدهای God of War Ragnarok فاش شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، سونی و استودیو سانتا مونیکا تاریخ انتشار بازی God of War Ragnarok را اعلام کردند و آیتم ها و محتوای موجود بازی God of War Ragnarok را معرفی کردند.

پس از مدت ها انتظار، سونی و استودیو سانتا مونیکا تاریخ انتشار بازی God of War Ragnarok را تایید کردند. بر این اساس، طرفداران God of War می توانند God of War Ragnarok را در 9 نوامبر تجربه کنند. سازندگان این اثر در کنار نسخه استاندارد، سه نسخه ویژه را در نظر گرفته اند که هر کدام کارکردهای متفاوتی دارند.

نسخه God of War Ragnarok را اجرا کنید

از آنجایی که God of War Ragnarok یکی از موردانتظارترین بازی های امسال است، سونی به شما این فرصت را داده است تا در چند روز آینده آن را پیش خرید کنید. بدین ترتیب از ساعت 18:30 روز 24 جولای (15 تیرماه) امکان خرید پیش خرید وجود خواهد داشت. اگر نسخه استاندارد God of War Ragnarok را پیش خرید کنید، دو آیتم درون بازی، Kratos Risen Snow Armor و Atreus Risen Snow Tunic را دریافت خواهید کرد. با پیش خرید نسخه فیزیکی کد موارد ذکر شده را در اختیار شما قرار می دهد. از طرفی با پیش خرید نسخه دیجیتال هر دو مورد به حساب پلی استیشن شما اضافه می شود. نسخه استاندارد God of War Ragnarok را می توان به ترتیب با قیمت 60 و 70 دلار بر روی کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 خریداری کرد.لازم به ذکر است که اگر می خواهید نسخه PS4 را به PS5 ارتقا دهید باید 10 دلار بپردازید.

God of War Ragnarok Digital Deluxe Edition

علاوه بر آیتم های مختلف درون بازی، نسخه Digital Deluxe Edition God of War Ragnarok دارای آیتم های اضافی است که بدون شک طرفداران سری God of War را به خود جذب می کند. در طول داستان God of War Ragnarok، تمامی آیتم های درون بازی در اختیار بازیکنان قرار خواهند گرفت. همچنین با خرید نسخه Digital Deluxe می توانید از تجربه God of War Ragnarok در هر دو کنسول پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 لذت ببرید و برای ارتقا به نسل نهم نیازی به پرداخت هزینه اضافی نیست. قیمت این نسخه اعلام نشده است اما پیش بینی می شود که بتوانید آن را با قیمت 80 دلار خریداری کنید. محتوای God of War Ragnarok Digital Deluxe Edition به شرح زیر است:

 1. زره دارکدیل کریتوس
 2. لباس آترئوس دارکدیل
 3. دسته های Darkdale Blades برای Blades of Chaos
 4. Darkdale Axe Grip برای Leviathan Axe
 5. آلبوم موسیقی دیجیتال
 6. کتاب هنر
 7. مجموعه آواتار
 8. تم برای پلی استیشن 4

God of War نسخه کلکسیونی Ragnarok

اگرچه قیمت بازی God of War Ragnarok Collector’s Edition اعلام نشده است، اما انتظار می رود که حتی با وجود قیمت بالا، زمانی که زمان پیش خرید فرا می رسد، موجودی آن خیلی زود تمام شود. اولین موردی که با خرید نسخه کلکسیونی God of War بدست می آورید جعبه خاص و زیبای آن است. این جعبه بر اساس Temple of Knowledge Keeper در God of War طراحی شده است. خریداران God of War Ragnarok Collector’s Edition به نسخه دیجیتالی این اثر دسترسی دارند که بر روی کنسول PS4 و PS5 قابل استفاده است. عدم وجود نسخه فیزیکی God of War Ragnarok تعدادی از بازیکنان را ناامید خواهد کرد. این به این دلیل است که نسخه کلکسیونی شامل کتاب ثابت God of War Ragnarok است که تصویری از یک گرگ و یک خرس روی آن چاپ شده است. علاوه بر آیتم های دیجیتالی Digital Deluxe Edition و نسخه دیجیتالی بازی، تمامی آیتم هایی که با خرید God of War Ragnarok Collector’s Edition دریافت می کنید به شرح زیر است:

 1. چکش ثور به نام Mjolnir با اندازه 40 سانتی متر
 2. فیگورهای چوبی پنج سانتی متری Vanir Twins
 3. تاس کوتوله
 4. یک کتاب فولادی

نسخه Jotnar از God of War Ragnarok

سونی و استودیو سانتا مونیکا نسخه ویژه ای را برای طرفداران سرسخت سری God of War تدارک دیده اند که بدون شک با قیمت گزافی همراه خواهد بود. Jotnar Edition God of War Ragnarok نه تنها شامل موارد Collector’s Edition و Digital Deluxe Edition می شود، بلکه شامل موارد فوق العاده دیگری نیز می شود که هر بازیکنی را به وجد می آورد. علاوه بر محتوای دیجیتال، چکش ثور به نام Mjolnir، فیگورهای چوبی Vanir Twins و کد دانلود نسخه دیجیتال God of War Ragnarok، با خرید نسخه Yotnar موارد زیر را دریافت می کنید:

 1. وینیل 7 اینچی با موسیقی متن بازی ساخته شده توسط Burr McCreary
 2. ست سنجاق شاهین، خرس و گرگ
 3. حلقه دراپنیر افسانه ای
 4. براک تاس
 5. نقشه پارچه ایگدراسیل

در زیر می توانید جعبه گشایی از نسخه های کالکتور و جوتنار God of War Ragnarok توسط رایان هرست (بازیگر نقش ثور) و رافائل گراسیتی (کارگردان هنری) را مشاهده کنید:


باز کردن جعبه God of War Ragnarok Collector’s Edition

God of War Ragnarok دنباله God of War است که در سال 2018 منتشر شد، در این اثر دوباره با کریتوس و پسرش آترئوس همراه خواهیم بود و ماجراهای مختلفی را در اساطیر نورس پشت سر خواهیم گذاشت. سن آترئوس در God of War Ragnarog افزایش یافته است و او باید بیشتر در داستان کمک کند. همانطور که از نام بازی God of War Ragnarok مشخص است، این اثر پایان جهان و پایان خدایان را نشان خواهد داد.

نظر شما در مورد محتوای نسخه های بازی God of War Ragnarok چیست؟ کدام یک از نسخه های ویژه این اثر نظر شما را جلب کرد؟ آیا God of War Ragnarok می تواند موفقیت اثر قبلی را تکرار کند؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: GameSpot