منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • محتوای بازی Call Of Duty: Black Ops از سال دوم جنگ سرد شامل یک کارت مورد علاقه طرفداران است

محتوای بازی Call Of Duty: Black Ops از سال دوم جنگ سرد شامل یک کارت مورد علاقه طرفداران است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
محتوای بازی Call Of Duty: Black Ops از سال دوم جنگ سرد شامل یک کارت مورد علاقه طرفداران است

محتوای بازی Call Of Duty: Black Ops از سال دوم جنگ سرد شامل یک کارت مورد علاقه طرفداران است

فصل 2 Call of Duty در حال حاضر برای Vanguard و Warzone در حال اجرا است، اما جالب اینجاست که Black Ops Cold War از سال 2020 نیز محتوای جدیدی دریافت می کند. Treyarch اعلام کرد که کارت، تفنگ تهاجمی و بسته لوازم آرایشی «جدید» در تاریخ 4 مارس به Black Ops Cold War خواهد رسید.

اگرچه کارت معرفی شده در Black Ops Cold War از نظر فنی کارت جدیدی نیست، بازیکنان می توانند از نسخه بازسازی شده کارت WMD Black Ops 1 لذت ببرند. کارت برفی در ابتدا در یک مرکز نظامی متروکه قرار داده شده بود که در آن یک آزمایشگاه مخفی برای تسلیحات کار می کرد. مواد شیمیایی Nova 6.

WMD کارت مورد علاقه طرفداران با طراحی است که برای همه سبک های بازی عالی است. این نقشه شامل حالت عمودی برای تک تیراندازهایی است که می خواهند در جایی با دید خوب فرود آیند، ساختمان هایی برای اقدام کوتاه برد و دید باز برای تیراندازی دوربرد.

در مورد سلاح جدید، Treyarch از اضافه شدن تفنگ تهاجمی Vargo 52 خبر داد، تپانچه ای که بسیاری از بازیکنان توانستند قفل آن را زودتر از طریق یک چالش در بازی باز کنند. در اینجا نحوه باز کردن قفل تفنگ تهاجمی جدید وارگو 52 آورده شده است. این سلاح برای آسیب در نبردهای برد متوسط ​​طراحی شده است، با سرعت شروع بهتر و هندلینگ قابل اعتماد برای کنترل پایدار شلیک.

برای بازیکنانی که علاقه ای به چالش باز کردن قفل بازی ندارند، بسته جدیدی شامل Vargo 52 به فروشگاه اضافه شده است. نقاشی سلاح Ferrofluid Vargo 52 را می توان به عنوان بخشی از Tracer Pack جدید فروشگاه: Ferro Fury Reactive Mastercraft دریافت کرد. این بسته در تاریخ 4 مارس در فروشگاه‌های Black Ops Cold War و Warzone پخش می‌شود. این یک بسته هشت عنصری است که شامل دو نقاشی دیگر از یک اسلحه، یک طلسم، یک کارت ویزیت، یک برچسب، یک منظره و یک ژست است.

در حالی که محتوای جدید ممکن است برای یک بازی قدیمی Call of Duty غافلگیر کننده به نظر برسد، بازیکنان قبل از انتشار نقشه جنگل Black Ops 1 را در فایل‌های WMD بازی نیز دیده‌اند. احتمالا Black Ops Cold War ممکن است کارت ها، سلاح ها و بسته های بیشتری در آینده دریافت کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.