منو سایت

محتوای انیمه Cyberpunk در آپدیت بعدی Cyberpunk 2077 اضافه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
محتوای انیمه Cyberpunk در آپدیت بعدی Cyberpunk 2077 اضافه خواهد شد

شرکت لهستانی CD Projekt در خبری جدید تایید کرد که شما در آپدیت بعدی بازی اکشن ایفای نقش خواهید کرد. Cyberpunk 2077با الهام از انیمه سایبرپانک: Edgerunners، محتوای جدیدی را ارائه می دهد که ماموریت ها، سلاح ها و ویژگی های جدیدی را به این عنوان جهان باز اضافه می کند که چیزی شبیه به اقتباس انیمه خواهد بود. به نظر می رسد این ضمیمه برای سال 2023 برنامه ریزی شده است که در ادامه خبر به اطلاعات منتشر شده در این باره می پردازیم.

CD Projekt RED با شروع بازی Cyberpunk 2077 نتوانست انتظارات هواداران را به درستی برآورده کند و پس از عرضه با مشکلات فنی متعددی مواجه شدند. در صورتی که ساخت بازی Cyberpunk 2077 به طور کامل به پایان رسیده و دو سال از انتشار آن می گذرد، سازندگان هنوز کار خود را با این بازی تمام نکرده اند و همچنان آپدیت های مختلفی برای آن منتشر می شود. همچنین به زودی پروژه سی دی در قسمت ویژه برنامه قرار خواهد گرفت Night City Wire، در مورد آینده انیمه Edgerunners و آپدیت جدید Cyberpunk 2077 حرف های زیادی برای گفتن دارد.

آپدیت جدید انیمه Cyberpunk 2077

آپدیت جدید Cyberpunk 2077

همچنین سازنده در صفحه رسمی اینستاگرام خود اعلام کرد که پس از قسمت ویژه Night City Wire که در تاریخ 6 سپتامبر (15 شهریور) برگزار می شود، پخش زنده ای با حضور دو نفر از اعضای استودیو به نام های پاتریک مایلز خواهند داشت. و مایلز توست. با توجه به تمام ویژگی های جدیدی که قرار خواهد گرفت آپدیت جدید Cyberpunk 2077 برای اضافه کردن، آنها صحبت می کنند.

انیمه اقتباسی Cyberpunk: Edgerunners برای اولین بار در تاریخ 13 سپتامبر (22 سپتامبر) از سرویس استریم نتفلیکس پخش خواهد شد. با این تفاسیر، دقیقاً مشخص نیست که این کراس اوور دقیقاً چه شکلی خواهد بود، به خصوص اینکه انیمه باید قبل از انتشار بازی نمایش داده شود و جالب اینجاست که اطلاعات بیشتری در مورد آن وجود دارد که سازندگان قصد دارند در پست آینده منتشر کنند.

با این حال، باید دید که آیا این محتوای جدید تمام چیزی است که پروژه سی دی ارائه می دهد یا شاید باید اطلاعات بیشتری در مورد آن ببینیم. لازم به ذکر است که Cyberpunk 2077 در یک دنیای سایبرپانک جهان باز است که ابتدا برای کنسول های نسل هشتم و رایانه های شخصی در دسامبر 2020 و سپس در فوریه 2022 برای کنسول ها از نسل نهم منتشر شد و اکنون در دسترس عموم قرار گرفته است. . .

منبع: Gamingbolt