منو سایت

محتوای آپدیت در اواسط فصل دوم Call of Duty Warzone اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
محتوای آپدیت در اواسط فصل دوم Call of Duty Warzone اعلام شد

هفته بسیار بزرگی برای طرفداران Calaf Duty و آپدیت در اواسط فصل دوم بازی در پیش است Call of Duty Warsaw و Vanguard با نام Season 2 Reloaded از فردا 23 مارس آغاز خواهد شد. اکتیویژن همه چیزهایی را که قبل از انتشار آپدیت Warzone باید بدانیم توضیح داد. برای معرفی اپراتورهای جدید از جمله اسنوپ داگ و معرفی حالت ها و نقشه های جدید با پارسی گیم همراه باشید.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، آپدیت های Warzone و Vanguard در زمان های مختلف منتشر خواهند شد. این احتمالاً بزرگترین به روز رسانی Warzone Pacific از زمان انتشار آن است که تغییرات قابل توجهی در بازی ایجاد می کند. از جمله این تغییرات می توان به تقویت Rebirth Island که یکی از محبوب ترین حالت های بازی Warzon است اشاره کرد. بخش های جدیدی اضافه شده است، از جمله قلعه و گیم پلی جزیره متعادل است. قسمت های مهم نقشه تغییر کرده و جزئیات بیشتری اضافه شده است.

به روز رسانی Call of Duty Varzon

تغییرات مهم در آپدیت Warzone

سه حالت جدید برای این جزیره کوچک وجود دارد. علاوه بر حالت‌های Mini Battle Royale، می‌توانید Rebirth Resurgence را به‌صورت جداگانه و همچنین Rebirth Payload و Rebirth Blood Money را انتخاب کنید. ابتدا به صورت انفرادی وارد جزیره می شوید و روح اضافی دارید تا بتوانید به بازی بازگردید. سپس باید امتیاز کسب کنید تا شانس بازگشت به کارت را داشته باشید. گرفتن امتیاز و کسب کلید شانس بقای شما را افزایش می دهد.

در حالت Blood Money روند مشابهی را روی رنده تجربه خواهید کرد و باید در این طرح کوچک به دنبال پول باشید. تغییر مهم در این مورد این است که اپراتورها می توانند پس از کشتن رقیب مبلغ مشخصی را دریافت کنند و فرقی نمی کند که بازیکن پول داشته باشد یا نه. در مورد حالت payload با یک حالت تیمی مواجه هستیم که در آن بازیکنان باید کامیون های خاصی را در دو تیم اسکورت یا نابود کنند. این حالت 12 در 12 خواهد بود و به سه تیم کامل اجازه می دهد تا روی نقشه کوچک جزیره Rebirth مبارزه کنند.

فصل دوم Call of Duty Warzone

اپراتورهای جدید Varuzen

علاوه بر Snoop Dogg در Call of Duty که با بسته ای ویژه به Call of Duty Mobile، Warzon و Vanguard اضافه خواهد شد، اپراتور دیگری نیز در راه است. این اپراتور با نام گوستاوو دوس سانتوس با خرید پکیج ویژه آن فعال می شود. او یکی از مبارزان برزیلی است که نقشه مخفیانه آلمانی ها برای برزیل را فاش کرد. این اپراتور در آپدیت Call of Duty فعال می شود و برای دریافت پوسته آن باید کل بسته را خریداری کنید.

یک مسلسل سبک به نام آرماگوئرا 43 به اپراتورها اضافه می شود.این تفنگ مخصوص نبردهای کوتاه و متوسط ​​است و سرعت شلیک بالایی دارد. دقت این تفنگ بسیار بالاست و می توان از آن به عنوان گزینه ای مناسب برای مبارزات نزدیک استفاده کرد. البته لگد زدن به تفنگ کمی بیش از حد است و بدون عناصر اضافی استفاده از آن دشوار است. مثل همیشه بسته های ویژه ای با وسایل تزئینی وجود دارد که می توانید با مبلغ مشخصی خریداری کنید.

تفنگ Armaguerra 43 Warzon

آپدیت میان فصل بازی Call of Duty Warzone در تاریخ ۲۳ مارس برای کنسول های بازی و کامپیوتر منتشر خواهد شد. تغییرات جدید در نقشه و اپراتورها منجر به تعداد زیادی به روز رسانی شده است که جزئیات آن در حال حاضر در دسترس نیست. خبر دیگر، Varusen 2 تایید شده است.

منبع: Activision