منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • مجموعه پلی استیشن پلاس اولین بازی خود یعنی Persona 5 را از دست داد

مجموعه پلی استیشن پلاس اولین بازی خود یعنی Persona 5 را از دست داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مجموعه پلی استیشن پلاس اولین بازی خود یعنی Persona 5 را از دست داد

مجموعه پلی استیشن پلاس اولین بازی خود یعنی Persona 5 را از دست داد

سونی در پست جدیدی در وبلاگ پلی استیشن که عناوین PS Plus ماه آوریل را فاش کرد، اعلام کرد که Persona 5 در تاریخ 11 می از مجموعه پلی استیشن پلاس خارج می شود.

سونی تایید کرده است که بازیکنان باید تا آن تاریخ Persona 5 را به کتابخانه خود اضافه کنند تا زمانی که اشتراک PS Plus فعال دارند به آن دسترسی داشته باشند. این بازی فقط برای پلی استیشن 5 در دسترس است.

در حال پخش: بهترین معتمد Persona 5 کیست؟

مشخص نیست که چرا Persona 5 از مجموعه PS Plus حذف می شود، اما این اولین بار است که سونی خروج بازی از این سرویس را تایید می کند.

بازی نقش آفرینی ژاپنی Atlus برای اولین بار در نوامبر 2020 – زمانی که سرویس برای اولین بار راه اندازی شد – به همراه دیگر عناوین AAA مانند God Of War، Bloodborne، Final Fantasy 15، The Last Of Us Remastered، Ratchet و به مجموعه PS Plus پیوست. Clank، Uncharted 4: A Theif’s End و دیگران.

دیروز، سونی از سرویس جدید اشتراک پلی استیشن پلاس خود رونمایی کرد که در ماه ژوئن با سه سطح راه اندازی می شود. اشتراک استاندارد PS Plus به PlayStation Plus Essential تغییر نام داده و 60 دلار در سال هزینه دارد، در حالی که PlayStation Plus Extra 15 دلار در ماه یا 100 دلار در سال هزینه دارد و شامل 400 بازی برای PS4 و PS5 می شود. گران ترین سطح PlayStation Plus Premium نام دارد – که 18 دلار در ماه یا 120 دلار در سال هزینه دارد – و در مقایسه با سطح اضافی شامل “تا 340 بازی اضافی” می شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.