منو سایت

متریال جدید بازی Elden Ring ویدیوهای اصلی را حذف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
متریال جدید بازی Elden Ring ویدیوهای اصلی را حذف می کند

هر بار که یک بازی ویدیویی را شروع می کنید، ویدیوهای آزاردهنده زیادی در رابطه با استودیوی تولید، شرکت ناشر و انواع لوگوها مشاهده خواهید کرد. مجبور کردن شما به تماشای چنین ویدئوهایی باعث عصبانیت و ناراحتی شما می شود، زمانی که زمان بازی شما محدود است و هر دقیقه آن ارزشمند است. حال طبق آخرین اخبار بازی، با کمک بازی Elden Ring بازی جدید، می توانید ویدیوهای اصلی را حذف کرده و به سرعت شروع به تجربه این افکت کنید.

بسیاری از بازیکنان نمی توانند زمان زیادی را صرف آزمایش قطعات مختلف کنند. به همین دلیل ترجیح می دهند بدون وقفه و سریع اثر مورد نظر را شروع یا ادامه دهند. در صورتی که تمامی موانع اعم از شبکه های اجتماعی و تماس های غیرضروری را برطرف کرده اید، به دلیل نمایش لوگو و ارائه سازنده و ناشر، باز هم باید چند دقیقه از آن بگذرید. انگشتر آلدن نیز از این قاعده مستثنی نیست. هر بار که این افکت را اجرا می کنید باید لوگوی Bandai Namco را ببینید. اکنون، به لطف یک مقاله، می‌توانید ویدیوهای مربوط به عملکرد سازنده و ناشر را حذف کنید.

این مقاله که با عنوان No Startup Videos منتشر شده است دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که از نامش پیداست با این مطالب می توانید به سرعت وارد بازی شوید و بدون نیاز به تماشای ویدیوهای اصلی به تجربه خود ادامه دهید. این برای کسانی که چشمانشان به تاریکی The Lands Between عادت کرده و از نگاه کردن مکرر به لوگو خسته شده اند حیاتی است. با مراجعه به صفحه No Startup Videos در وب سایت Nexus Mods می توانید این مقاله را دانلود کنید.

حلقه الدن

حلقه الدن در سه هفته 12 میلیون نسخه فروخته است

از روز اول انتشار Alden Ring، بسیاری از بازیکنان از ویدیوهای اصلی و بیش از حد زنده شکایت کردند. تحمل این اشتباهات زمانی که ساعت ها را صرف تجربه حلقه الدن می کنید سخت تر می شود. زیرا صفحه نمایش سفید روشن آخرین چیزی است که از این کار انتظار دارید.

No Startup Videos تنها مود بازی Elden Ring با قابلیت حذف ویدیوهای کلیدی است. اخیرا بازی Mad Randomiser که قبلا برای سری Dark Souls منتشر شده بود نیز به بازیکنان آلدن رینگ ارائه شد. با این متریال می توانید بازی با اشیاء تصادفی را تجربه کنید. این مورد همچنین دارای گزینه ای است که به طور خودکار هر مورد جدید را با مورد قبلی جایگزین می کند. Randomiser Media به طور قابل توجهی چالش Elden Ring را افزایش می دهد. زیرا اسلحه قدرتمند شما را می توان با سلاحی جایگزین کرد که حتی قادر به کشتن دشمنان ساده نیست.

نظر شما در مورد مواد جدید بازی Elden Ring و حذف ویدیوهای اصلی چیست؟ آیا لوگوهای مختلفی که در ابتدای بازی ظاهر می شوند شما را آزار می دهند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Gamer