ما High On Life، اثری عجیب از خالق ریک و مورتی را ارائه کردیم

ما High On Life، اثری عجیب از خالق ریک و مورتی را ارائه کردیم

طبق جدیدترین اخبار بازی High X Life ساخته جاستین رولند (سازنده سری Rick and Morty و Solar Opposites) و استودیو Squanch Games به عنوان بخشی از رویداد Xbox و Bethesda معرفی شد.

جاستین رولند که بیشتر برای سریال های Rick and Morty و Solar Apozitz شناخته می شود، استودیوی Squanch Games را در سال 2016 تاسیس کرد. این استودیو آثار مختلفی از جمله Trover Saves the Universe و Accounting + را منتشر کرد که توجه بازیکنان را به خود جلب کرد.

آخرین محصول Squanch Games، High On Life، در نمایشگاه Xbox & Bethesda Games رونمایی شد. این بازی شوتر اول شخص دارای طنز بی نظیری است که در صنعت بازی های ویدیویی دیده نمی شود. علاوه بر این، بازی های آنلاین از اکشن درجه یک، شکار بیگانگان در فضا و جهان های عظیم بهره می برند. اگر تریلر بازی High On Life را ندیده اید، می توانید از تماشای آن در زیر لذت ببرید:

تریلر فیلم Rick and Morty High On Life منتشر شد

سلاح های بازی High On Life صحبت می کنند

همانطور که در تریلر معرفی بازی های آنلاین مشاهده می کنید، این اثر شما را در قالب یک شکارچی فضایی قرار می دهد که باید با هجوم بیگانگان مقابله کند. این کارتل های فضایی نه تنها دارایی های انسانی را مصادره می کنند، بلکه از آنها به عنوان مواد مخدر نیز استفاده می کنند. به همین دلیل است که فعالیت های شما مهم است و باید اقدام کنید.

High On Life دارای طیف گسترده ای از سلاح های علمی تخیلی است. اما نکته مهم این است که سلاح های شما در بازی های آنلاین موجودات زنده ای از سیارات دیگر هستند. آنها چهره های بامزه خود را دارند و می توانند صحبت کنند. هر کدام از اسلحه های شما که نقش اسکورت را نیز ایفا می کنند، ویژگی های خاص خود را دارند و به رویدادهای مختلف پاسخ می دهند. حتی گاهی افکار و عقاید خود را به شکلی مؤثر وارد تاریخ می کنند. هر سلاح دارای توانایی های خاص و منحصر به فردی است و بازیکنان برای یادگیری بهترین زمان برای تعویض اسلحه پاداش دریافت می کنند.

در طول High On Life شما به سیارات مختلف سفر خواهید کرد، با بیگانگان عجیب و غریب آشنا می شوید، منابع مختلف را به دست می آورید، دشمنان غیرعادی را شکار می کنید و خود را در فضای عجیب آنها غوطه ور می کنید. اگر از تماشای Solar Opposites لذت برده اید و شبکه های میان رده Rick and Morty توجه شما را به خود جلب کرده است، بدون شک بازی های NLL یک تجربه عالی برای شما خواهند بود.

بازی های آنلاین سیاره های مختلفی دارند

استودیو Squanch Games اهداف مختلفی را دنبال می کند و High On Life را می سازد. یکی از اهداف آنها ادامه تولید بازی های سرگرم کننده و طنز است که بازیکنان را شگفت زده می کند. در ابتدا، جاستین رولند ایده ها و مفاهیم عجیب خود را با تیم سازنده در میان گذاشت و اعضا با همکاری یکدیگر جلوه ای خلق کردند که نه تنها بازیکنان را شگفت زده کرد، بلکه باعث خنده روی لبان آنها شد. High On Life اولین تجربه اول شخص استودیو Scanch Games است. استودیوی سازنده کار را به عنوان یک تجربه تصویربرداری عالی توصیف می کند که هم سرگرم کننده و هم عجیب است.

High On Life اواخر امسال برای PC، Xbox One، Xbox S Series و Xbox X Series منتشر خواهد شد. این اثر از طریق سرویس Xbox Game در دسترس خواهد بود. به این ترتیب تنها با عضویت در این سرویس می توانید بازی های زنده را بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

نظر شما در مورد High On Life چیست؟ آیا به تجربه عجیب این شغل توجه کرده اید؟ به نظر شما بازی های آنلاین چه تاثیری در سبک تیراندازی اول شخص خواهند داشت؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: ایکس باکس وایر