منو سایت

ما فقط روی بازی های Halo تمرکز نکردیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ما فقط روی بازی های Halo تمرکز نکردیم

“انها ساختند سلام سریال آنها Halo را ندیده اند و سریال داستانی دارد. سری Halo Paramount Plus به دنبال روایت داستان خودش است و از اتفاقات بازی های اصلی دوری می کند. به نظر می رسد که بازی ها برای سازندگان سریال اهمیت چندانی نداشته است.

شیلر از مجموعه هیلو در مصاحبه با Variety به روند ساخت سریال و منبع الهام آن اشاره کرد. او فاش کرد که بازی ها را برای ساختن داستان تماشا نکرده و حتی به آنها فکر نکرده است. او گفت: ما به بازی توجه نکردیم و در مورد آن صحبت نکردیم. ما در مورد شخصیت ها و جهان صحبت کردیم و من هرگز احساس محدودیت نکردم زیرا این یک بازی بود.

هالو، تهیه کننده اصلی سریال گفت: «در ابتدا فکر می کردیم باید کاری بسیار نزدیک به بازی انجام دهیم. چیزی که بعداً فهمیدیم این بود که پایبندی به مطالب منتشر شده نه در خدمت رسانه ها بوده و نه به تیم نویسندگی کمکی می کند و آنها باید تاریخ می نویسند و جهان را از دیدگاه خود می سازند.»

سری بازی های Halo

سری هیلو با بازی اصلی متفاوت است

Otto Bathurst کارگردان Halo نیز به ارتباط این سری با بازی های هیلو اشاره کرد و معتقد است که بازی ها به گونه ای نیستند که کل داستان با جزئیات مختلف روایت شود و داستان کامل سریال در اختیار سازندگان قرار گیرد. او معتقد است که بازی های ویدیویی رسانه ای متفاوت از سریال های تلویزیونی هستند، بنابراین شونر تصمیم گرفت داستان جدیدی در دنیای هیلو خلق کند.

ورایتی گزارش می دهد که بودجه ساخت هر قسمت از این سریال ده میلیون دلار بوده و در نتیجه ساخت فصل اول آن نود میلیون دلار هزینه داشته است. منتقدان نقدهای متوسطی از قسمت های ابتدایی سریال ارائه کرده اند و ما با سریالی کامل و بی عیب و نقص روبرو نیستیم. فصل اول سریال هیلو از طریق پارامونت پلاس پخش خواهد شد و کاربران Ultimate از گذشته بدون پرداخت هزینه اضافی می توانند این سریال را تماشا کنند.

یکی از دلایل دریافت نمرات متوسط ​​و غیرمنتظره؛ او به داستان جدیدی می پردازد و از بازی های اصلی دور می ماند. این در اکثر نقدها یافت می شود و به نظر می رسد که طرفداران Halo از شنیدن این گفتگو خوشحال نیستند. در خبری دیگر، محتوای فصل دوم Halo Infinite معرفی شده و حالت Coop در فصل آینده به بازی اضافه خواهد شد.

منبع: TheGamer