منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد تصمیم نگرفته‌اند که در صورت پایان خرید، بابی کوتیک می‌ماند یا می‌رود.

مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد تصمیم نگرفته‌اند که در صورت پایان خرید، بابی کوتیک می‌ماند یا می‌رود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد تصمیم نگرفته‌اند که در صورت پایان خرید، بابی کوتیک می‌ماند یا می‌رود.

مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد تصمیم نگرفته‌اند که در صورت پایان خرید، بابی کوتیک می‌ماند یا می‌رود.

این که آیا بابی کوتیک، بنیانگذار و مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد، در صورت تصویب فروش پیشنهادی مایکروسافت، در شرکت باقی خواهد ماند یا خیر، یکی از سوالات بی‌پاسخ درباره این معامله است. ما هنوز نمی دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد، اما اکتیویژن بلیزارد اخیراً یک فایل پروکسی را با دولت ایالات متحده به روز کرده و به طور خاص به مدیریت اکتیویژن بلیزارد و مایکروسافت اشاره کرده است. من ندارم در حال حاضر به بحث درباره وضعیت استخدامی کوتیک نشستیم.

“قبل از تایید و اجرای توافقنامه ادغام و تراکنش های پیش بینی شده در آن، هیچ بحث یا مذاکره ای در مورد ترتیبات پس از استخدام با مایکروسافت بین مایکروسافت و آقای کوتیک صورت نگرفته است یا پس از تایید و اجرا تا به امروز صورت گرفته است. “، در این بیانیه آمده است استفان توتیلو از Axios.

اگرچه هیچ اطلاعیه رسمی در مورد آینده Kotick با Activision Blizzard در صورت نهایی شدن این قرارداد منتشر نشده است، اما وال استریت ژورنال اعلام کرده است که Kotick از آنجا خارج خواهد شد. صحبت رسمی این است که Kotick فعلاً به عنوان مدیرعامل در اکتیویژن بلیزارد باقی خواهد ماند، اما در پشت صحنه، مدیریت مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد توافق کرده‌اند که Kotick پس از انجام این معامله جدا شود.

به نظر می‌رسد که سکوت در مورد این موضوع و سایر موضوعات مربوط به چگونگی معلق ماندن این توافق است که مشروط به تایید دولت ایالات متحده است. یا ممکن است عوامل دیگری وجود داشته باشد. اخیراً، چهار سناتور آمریکایی – از جمله برنی سندرز و الیزابت وارن – نامه‌ای به کمیسیون تجارت فدرال نوشتند که در آن «عمیقاً نگران» خرید پیشنهادی هستند.

قانونگذاران گفتند که کمیسیون تجارت فدرال باید دریابد که آیا خرید پیشنهادی مایکروسافت از Activision Blizzard می تواند “موج ادعاهای خشونت جنسی، آزار و اذیت و انتقام در Activision ناشی از تحقیقات اخیر فدرال و ایالتی را تشدید کند.”

سناتورها همچنین گفتند که نگران این هستند که در صورت تصویب توافق، کوتیک در شرکت باقی بماند. کوتیک از جمله به دانستن و پنهان کردن گزارش‌های آزار جنسی متهم است. همچنین شایعه شده است که کوتیک یک دستیار را تهدید به کشتن کرده است. کارمندان اکتیویژن بلیزارد ماه هاست که خواستار استعفای کوتیک هستند.

ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت معتقد است که این معامله تکمیل خواهد شد، که جای تعجب نیست. او در مصاحبه ای گفت که اگر این معامله انجام شود، مایکروسافت همچنان رتبه سوم در سهم بازار خواهد بود.

طبق گزارش وال استریت ژورنال، مایکروسافت در ماه ژانویه اعلام کرد که قصد دارد اکتیویژن بلیزارد را به مبلغ 68.7 میلیارد دلار خریداری کند، رقمی که از آن زمان به 75 میلیارد دلار رسیده است. این بزرگترین خرید مایکروسافت تا به امروز است – بزرگترین خرید بعدی آن 26.2 میلیارد دلاری است که برای Skype در سال 2016 پرداخت کرد. این یکی از بزرگترین خریدها در تاریخ خرید در تمام زمینه های تجاری است.