منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • مایکروسافت مدعی است که Marvel’s Wolverine در سال 2023 منتشر خواهد شد

مایکروسافت مدعی است که Marvel’s Wolverine در سال 2023 منتشر خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مایکروسافت مدعی است که Marvel's Wolverine در سال 2023 منتشر خواهد شد

بازی Marvel Wolverine در جریان رویداد PlayStation Showcase 2021 رونمایی شد و یکی از عناوین انحصاری جدید پلی استیشن 5 محسوب می شود.استودیو Insomniac Games هیچ اطلاعاتی از این بازی منتشر نکرده است و تنها یک تیزر کوتاه در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است. مایکروسافت مدعی است از تاریخ انتشار Marvel’s Wolverine اطلاع دارد و به گفته این غول فناوری، این بازی جدید سال آینده عرضه خواهد شد.

بازی Insomniac به موازات ساخت Spider-Man 2 و Wolverine در حال پیشرفت است. گزارشی که اخیراً منتشر شد نشان داد که ولورین مارول هنوز راه زیادی دارد و تولید آن خیلی زود آغاز شده است. اختلاف بین سونی و مایکروسافت بر سر خرید اکتیویژن بلیزارد همچنان ادامه دارد و ردموندی ها در توضیحات خود به قانونگذاران بریتانیایی از بازی های کنسولی برای PS5 در سال 2023 خبر دادند.

مایکروسافت در گزارش خود نوشت که پلی استیشن ترکیبی از بازی های انحصاری را برای سال 2023 آماده کرده است، از جمله Spider-Man 2، Horizon، Final Fantasy 15، Wolverine و Forspoken. در حال حاضر مشخص نیست که آیا مایکروسافت این ادعا را بدون منبع و اطلاع از برنامه های داخلی پلی استیشن استودیوز مطرح کرده است یا اینکه این فقط حدس و گمان است. پلی استیشن به این ادعا پاسخی نداده است.

تاریخ اکران ولورین مارول

تاریخ اکران ولورین مارول

مدیر استراتژی استودیو Insomnaic سال گذشته Wolverine را به مارول توضیح داد. او می گوید که علاوه بر احترام به شخصیت ها و آنچه باعث محبوبیت آنها شده است، امکانات جدیدی ایجاد می کنند و ایده های جدیدی را به آنها تزریق می کنند. او می‌گوید که اخلاق استودیو این است که ایده‌های شخصی را در فرنچایزهای معروف به کار گیرد. او در نهایت به تاریخ انتشار ولورین مارول اشاره کرد و گفت که هنوز در مراحل اولیه تولید هستند.

طبق گفته ها، گیم پلی بازی بسیار پیشرفته خواهد بود و داستان بازی نیز «احساسی» است. تیم سازنده با تمام توان به تولید بازی ادامه می‌دهد و ما هنوز نمی‌دانیم ادعای مایکروسافت درست است یا خیر. ردموندی ها به شدت در تلاش برای جلب رضایت قانونگذاران انگلیسی هستند و در روزهای اخیر گزارش های مختلفی منتشر شده است. مایکروسافت ادعا می کند که قرارداد انحصاری اکتیویژن با سونی مانع از انتقال Callof Duty به گیم پلی به این زودی شده است و افزودن آن به این سرویس کار ساده ای نیست.

مایکروسافت مدعی است که Marvel's Wolverine در سال 2023 منتشر خواهد شد

بازی Marvel’s Wolverine + کیفیت 4K ارائه شد

با نگاهی به جنبه های مختلف می توان به این نتیجه رسید که ادعای مایکروسافت در مورد تاریخ انتشار بازی Marvel’s Wolverine چندان منطقی نیست. نطر شما چی هست؟

منبع: VGC