منو سایت

مایکروسافت علاقه مند به نمایش Fable است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مایکروسافت علاقه مند به نمایش Fable است

در مورد پرفکت دارک تا کنون مطالب زیادی گفته شده است، از مشکلات فرآیند ساخت آن گرفته تا تمجید و تحسین مت بوتی، رئیس استودیوی بازی سازی ایکس باکس و همکاری استودیو کریستال داینامیکس برای ساخت آن و بسیاری موارد دیگر. با این حال بازی افسانه این یکی از عناوینی است که به طور انحصاری برای Xbox در حال توسعه است و در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد آن وجود ندارد.

به گزارش پارسی گیم، تقریباً در ابتدای جولای 2020، عنوانی به نام Fable بدون معرفی هیچ گونه گیم پلی و داستانی و البته تاریخ انتشار تنها از طریق تریلر سینمایی به علاقه مندان معرفی شد. این عنوان توسط Playground Games، سازنده سری Forza Horizon در حال توسعه است و به نظر می رسد که پیشرفت خوبی داشته باشد.

با این حال، استودیو Playground احتمالاً قصد ندارد تا زمانی که بازی به پایان برسد چیزی را به مردم نشان دهد. حتی اگر شخصی مانند مت بوتی چنین درخواستی از آنها بکند. مت بوتی در جریان رویداد PAX West 2022 گفت که بخشی از کار من حضور در تیم است. آنها نمی خواهند قبل از آماده شدن چیزی را زودتر نشان دهند. اما اگر یک بازی وجود داشته باشد که سریع به جلو می رود و هر بار که چیزی از آن می بینم فکر می کنم “ما باید این را نشان دهیم”، آن Fable است. چیزهای جالب زیادی در مورد این عنوان وجود دارد، اما تیم سازنده برای من توضیح دادند که تا زمانی که بازی آماده نشود، نمی توانند چیزی را نشان دهند.

نمایش بازی افسانه

علاقه مایکروسافت به نمایش بازی Fable

اما مت بوتی به صحبت های خود اضافه کرد که سازندگان این عنوان از همان مهارت و فداکاری استفاده می کنند که در Forza Horizon در این عنوان به کار برده اند. در حالی که خبرنگاران ابراز نگرانی کردند که استودیوی Reisnig Games در حال کار بر روی عنوان Fable RPG است، مت بوتی اظهار داشت که جای نگرانی وجود ندارد. زیرا این استودیو نشان داده است که بازی را درک می کند.

نویسنده اصلی این عنوان، Anna Magill که سال گذشته به استودیوی Playground Games پیوست، اخیرا به عنوان طراح داستان اصلی بازی منصوب شد. رزومه آنا مگیل نشان می دهد که او قبلا روی Remedy’s Control، Dishonored: Death of the Outside و The Division 2 کار کرده است. در حال حاضر هیچ خبری از این عنوان بحث برانگیز نیست و امیدواریم در روزهای آینده.

منبع: gamingbolt