منو سایت

مایکروسافت عرضه Call of Duty و Diablo را برای Game Pass تایید کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مایکروسافت عرضه Call of Duty و Diablo را برای Game Pass تایید کرد

فیل اسپنسر، مدیرعامل مایکروسافت گیمینگ، در جدیدترین بیانیه خود از جزئیات همکاری با اکتیویژن بلیزارد به ویژه برای بازی محبوب Call of Duty و دیگر فرنچایزها صحبت کرد. به گفته اسپنسر، به محض اینکه مایکروسافت فرآیند خرید اکتیویژن را تکمیل کرد، بازی های محبوبی مانند Call of Duty، Diablo و Overwatch آنها به سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهند شد و در پلی استیشن در دسترس خواهند بود.

به دنبال این خبر، اسپنسر اطمینان داد که Call of Duty پس از خرید و عرضه اکتیویژن به یک انحصاری ایکس باکس تبدیل نخواهد شد و همچنان برای پلی استیشن نیز عرضه خواهد شد. همچنین، برای کسانی که هنوز در مورد برنامه های Xbox، برای بازی ها فکر می کنند اسپنسر با اشاره به استودیوی Mojang و بازی Minecraft گفت: Activision Blizzard، به خصوص Callof Duty، بدبین هستند و گفت: “ما مطمئن هستیم که این رویکرد برای بازیکنان مفید خواهد بود زیرا قبلاً این کار را با Minecraft انجام داده ایم.” نتیجه اینکه این عنوان همچنان بر روی پلتفرم های مختلف موجود است و از زمانی که استودیو موجانگ در سال 2014 به مایکروسافت پیوست، این نرخ رشد چشمگیر بوده است.

گیم پاس کالاف دیوتی ایکس باکس

به Kalaf Duty در Game Pass بپیوندید

خرید 68 میلیارد دلاری ایکس باکس توسط Activision Blizzard در ماه ژانویه اعلام شد، اما از آن زمان تاکنون توسط چندین پنل مصرف کننده مورد بررسی قرار گرفته است. اگرچه اسپنسر اخیراً گفته است که از پیشرفت توافق بین این دو شرکت احساس خوبی دارد و هدف ایکس باکس در این زمینه ارائه هر چه بیشتر بازی‌های ممکن است و قصد دارد عناوین اصلی را به سرویس Xbox Game Pass بیاورد.

او همچنین تکرار کرد که بازی بازی Call of Duty در همان روزی که برای پلتفرم‌های دیگر عرضه می‌شود، روی پلی‌استیشن نیز منتشر خواهد شد. Call of Duty: Modern Warfare II و Overwatch 2 در سال 2022 منتشر خواهند شد و به احتمال زیاد در روز اول انتشار برای ایکس باکس خواهند آمد، در حالی که Diablo 4 برای عرضه در سال آینده برنامه ریزی شده است، که به احتمال زیاد این عناوین پیش از این منتشر خواهند شد. نهایی کردن قرارداد

با این حال مسلم است که با ورود بازی بزرگی مانند Call of Duty به سرویس Gamepass ایکس باکس، شاهد جلوه های خصوصی آن در بازار کنسول ها خواهیم بود. با این حال، به گفته فیل اسپنسر: مالکیت مایکروسافت بر اکتیویژن بلیزارد تأثیر نامطلوبی بر رقابت در صنعت بازی نخواهد داشت، اکنون باید منتظر باشیم تا ببینیم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

منبع: Thegamer