منو سایت

مایکروسافت صدها میلیون دلار برای سرویس Xbox Game خرج کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مایکروسافت صدها میلیون دلار برای سرویس Xbox Game خرج کرده است

آمار رسمی خدمات مایکروسافت Xbox GamePas او قیمت این سرویس بزرگ را برای جذب بازی های بزرگ منتشر و فاش کرد. ردموندی ها پول زیادی به بازی و همچنین پروژه اضافه می کنند [email protected] گفته می شود که این یک پلتفرم برای بازی های مستقل است. مایکروسافت به ندرت در مورد هزینه های پرداخت شده صحبت می کند. اما اکنون می دانیم که صدها میلیون دلار برای گسترش این سرویس هزینه شده است.

کریس چارلا از مایکروسافت در مقاله اخیر خود توجه توسعه دهندگان و ناشران بازی را جلب کرد. این رقم از زمان راه‌اندازی این سرویس در سال 2017 به “صدها میلیون دلار” رسیده است. او هدف از پرداخت هزینه را ایجاد یک تجربه سرگرم کننده برای بازیکنان و فرصتی مناسب برای توسعه دهندگان مستقل عنوان کرد.

قیمت بازی برای ایکس باکس بعد

هزینه بازی Xbox پرداخت شده است

در آن زمان سرویس Xbox Game حدود 25 میلیون عضو داشت. قیمت سرویس ماهان 10 دلار و سرویس Ultimate 15 دلار است، یعنی درآمد مایکروسافت از Xbox Game Pass زیاد است که منجر به سرمایه گذاری بیشتر در این سرویس شده است. از سوی دیگر سونی پایداری سرویس مبتنی بر اشتراک را مناسب نمی بیند و مدیر اجرایی سرگرمی های تعاملی سونی از چنین خدماتی انتقاد کرده است. شایعه شده است که پلی استیشن سرویسی شبیه به بازی ارائه خواهد کرد.

مایکروسافت تاکنون در مورد اشتراک گذاری داده ها برای Xbox GamePas بسیار محافظه کار بوده و اعلام کرده است که میلیون ها دلار برای حق امتیاز بازی پرداخت شده است. پیشرفت بزرگ این بیانیه هنوز به سوال اصلی پاسخ نمی دهد و نمی دانیم که آیا این سرویس سودآور است یا به مایکروسافت آسیب می رساند. فیل اسپنسر اخیراً گفته است که خدمات پس از بازی بسیار پایدار است و معتقد است که سایر شرکت ها به این مدل تجاری روی آورده اند.

مایکروسافت از زمان راه اندازی این پروژه بیش از 2.5 میلیارد دلار جمع آوری کرده است [email protected] پرداخت به توسعه دهندگان، و درآمد از شرکای پروژه در سال گذشته دو برابر شده است. این پروژه در سال 2013 شروع شد و توانست به بازی سازان مستقل زیادی کمک کند. نوآوری هایی مانند کراس پلی نیز کلید این پروژه است. نظر شما در مورد قیمت پرداخت شده برای Xbox GamePas چیست؟

منبع: GameSpot