منو سایت

 • خانه
 • اخبار بازی
 • مایکروسافت به عنوان بهترین ناشر سال 2021 از دیدگاه فرا انتقادی انتخاب شد

مایکروسافت به عنوان بهترین ناشر سال 2021 از دیدگاه فرا انتقادی انتخاب شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مایکروسافت به عنوان بهترین ناشر سال 2021 از دیدگاه فرا انتقادی انتخاب شد

متاکریتیک رسما مایکروسافت را به عنوان برنده دوازدهمین رویداد رتبه بندی ناشر بازی های ویدیویی معرفی کرد. استودیوی ایکس باکس بیش از ده ها محصول مختلف را در سال 2021 منتشر کرد و در نهایت امتیاز متوسط ​​87.4 را برای مایکروسافت در متاکریتیک کسب کرد. این بدان معناست که مایکروسافت بهترین ناشر برای سال 2021 از نظر میانگین رتبه بندی منتقدان و سایت های بازی است.

طبق آخرین اخبار بازی، مایکروسافت در سال گذشته ده بازی بزرگ منتشر کرد. همه این بازی ها از بازی های باکیفیت محسوب می شوند و سه بازی با امتیاز 90 به عنوان بازی های بزرگ شناخته می شوند. Fortza Horizon 5، Cyclones 2 و Microsoft Flight Simulator سه بازی مهمی هستند که سال گذشته توسط منتقدان رتبه بندی شدند. Forza Horizon 5 موفق‌ترین پروژه مایکروسافت در سال‌های اخیر است و مایکروسافت سال موفقی را پشت سر گذاشته است.

بهترین ناشر بازی های متاکریتیک از مایکروسافت

مایکروسافت بهترین ناشر برای سال 2021 است

به گزارش متاکریتیک، این اولین بار در تاریخ این رویداد است که یک ناشر در یک سال کاری میانگین امتیاز بالای 85 را دریافت می کند و در دوازده سال گذشته هیچ ناشر قبلی چنین رتبه ای را دریافت نکرده است. به عبارت دیگر، مایکروسافت اولین ناشری است که هر ده بازی منتشر شده در سال گذشته را به عنوان عناوین عالی توسط منتقدان مشاهده کرده است. سونی به رتبه دوم بسنده کرده است. با این حال، پلی استیشن یازده محصول از جمله ده بازی مجزا و MLB The Show منتشر کرده است. اما توانست میانگین امتیاز 81.3 را به ثبت برساند که کمی کمتر از مایکروسافت است.

به طور کلی، تمام بازی های سونی در سال 2021 به عنوان محصولات “خوب” شناخته می شوند. اما هیچ یک از بازی های پلی استیشن به طور میانگین بیش از 90 امتیاز کسب نکردند. بازی که باعث شد سونی امتیازش را کم کند. بازی Destruction All-Stars یکی از بدترین بازی های سال 2021 است. این بازی در متاکریتیک به طور میانگین 62 امتیاز کسب کرد و میانگین سونی را شکست.

جایگاه سونی و مایکروسافت نسبت به سال گذشته بهبود یافته است. به عنوان مثال، مایکروسافت در جایگاه ششم و سونی در رتبه چهارم قرار گرفتند. این سگا بود که جایزه سال گذشته را برد. سال 2021 سال پرمشغله ای برای بازی های ویدیویی با 43 ناشر مختلف بود و در زیر می توانید بهترین ناشران بازی سال قبل را از نظر متاکریتیک بیابید.

 1. مایکروسافت / استودیو بازی Xbox – 87.4
 2. سونی – 81.3
 3. بازی های متوسط – 80.9
 4. اکتیویژن بلیزارد – 80.6
 5. Bethesda Softworks – 80.2
 6. Capcom – 80.6
 7. باندای نامکو – 78.5
 8. اکنون – 77.6
 9. هنرهای الکترونیکی – 78.3
 10. 505 بازی

نکته مهم حضور شرکت بتسدا است که با عرضه بازی موفق Deathloop توانست جوایز مختلفی را از آن خود کند. نظر شما در مورد بهترین ناشران بازی در سال گذشته چیست؟

منبع: VGC