منو سایت

ماهیت مدال در تصویر Witcher 4 مشخص شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ماهیت مدال در تصویر Witcher 4 مشخص شد

استودیو Cudi Project در پاسخ به رسانه Euro Gamer تایید کرد که این مدال در تصویر است بازی The Witcher 4 با مدالی که تاکنون دیده ایم متفاوت است و شبیه گونه ای از گربه به نام سیاه گوش است. یعنی تاریخ بازی جادوگر جدید با یکی دیگر از خانواده های ویترز معامله می کند و از گرالت و سیری دوری می کند. مدال های گرالت و سایر ویترها نشان دهنده گرگ هستند و گرالت به عنوان گرگ سفید نیز شناخته می شود.

رابرت مالینوفسکی، مدیر ارتباطات استودیوی Cidi Project در مصاحبه ای با Euro Gamer به Euro Gamer گفت: “خب، برخی از رازها نباید آنقدر مرموز باشند.” من تأیید می کنم که مدال موجود در واقع بر اساس سیاهگوش است. این پایان یک بحث طولانی است که پس از تایید بازی جدید Witcher در بین طرفداران آغاز شد. واضح است که مدال موجود شبیه گرگ نیست. اما Lynx School در بازی های قبلی یا در کتاب های درسی اصلی وجود نداشت.

جالب است بدانید خانواده Lynx Witches فرزندان یک طرفدار و یک فن فیکشن هستند که در وب سایت Fandom Witcher یافت می شود. داستان جدیدی در حال بیان است. داستان عواقب Witcher 3 را توصیف می کند و داستان Lambert و Kiera Metz را روایت می کند که به جنوب رفتند تا مدرسه جادوگران جدیدی به نام Lynx School را تشکیل دهند. ما در حال حاضر نمی دانیم که آیا توسعه دهندگان بازی از این داستان تخیلی الهام گرفته اند یا اینکه آیا یک بازی کاملاً جدید را خواهیم دید.

بازی Witcher 4 Witcher

داستان جدید بازی Witcher 4

هنگامی که Project Witcher 4 معرفی شد، CD Project آن را یک “حماسه جدید” نامید که حول شخصیت های جدید می چرخد. زیرا گرالت و دیگران به مکتب گرگ ها تعلق دارند. دیگر به سختی آنها را در بازی نخواهیم دید. ما هنوز نمی دانیم که مدرسه سیاهگوش از چه کسی ساخته شده است و معنای کلمه معنا ممکن است برای تاریخ چه معنایی داشته باشد. تعدادی از طرفداران به ادامه تاریخ سیری و چگونگی سفر او به دنیاهای دیگر اشاره کرده اند. شخصیت اصلی بازی ممکن است جدید باشد.

اگر Witcher 4 در زمان کاملاً متفاوتی گفته شود. سپس فرصتی برای دیدن یک قهرمان جدید وجود دارد. گیمرهای یورو اشاره کردند که این احتمال وجود دارد که شخصیت اصلی آنجا نباشد و یک بازی نقش آفرینی کامل را ببینند که در آن بازیکن شخصیت خود را می سازد و به یک جادوگر تبدیل می شود. البته ساخت چنین بازی با ماهیت دنیای ویچر همخوانی ندارد و شخصیت ها هستند که به این مجموعه جان بخشیده اند.

اگر در مورد سیاهگوش نمی دانید؛ باید بگویم که اینها گونه هایی از گربه ها هستند که در جنگل های کوهستانی زندگی می کنند. به این حیوان سیاه گوش نیز می گویند و فقط در مناطق سردسیر یافت می شود و نمونه هایی از آن در کانادا زندگی می کنند. تاریخ انتشار بازی Witcher 4 در حال حاضر مشخص نیست و فقط می دانیم که این کار با Unreal Engine 5 انجام خواهد شد.

منبع: Eurogamer