منو سایت

مانگای کمدی Elden Ring منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مانگای کمدی Elden Ring منتشر شد

تقریبا چند ماه پس از راه اندازی موفقیت آمیز بازی Elden Ringحالا Comic Walker در ژاپن با انتشار یک مجموعه مانگا کمدی اقتباس شده از این بازی محبوب، طرفداران را شگفت زده کرده است. این اتفاق به این دلیل رخ داد که محبوبیت بالای این عنوان در سراسر جهان گسترش یافت و توانست در مدت زمان کوتاهی بیش از 16 میلیون نسخه بفروشد و این رقم مدام در حال افزایش است.

طبق جدیدترین اخبار بازی، FromSoftware، سازنده بازی Elden Ring قصد دارد عنوان خود را از محدوده یک بازی ویدیویی فراتر بگذارد و به این ترتیب Comic Walker با انتشار مانگای جدید به کمک این استودیو آمده است. . به همین دلیل است که Comic Walker با انتشار یک مجموعه مانگا کمدی در ژاپن بر اساس داستان و اتفاقات بازی Elden Ring طرفداران را هیجان زده کرده است و سازنده این مانگا نیکیچی توبیتا است که مسئولیت کاور آرت این مانگا را بر عهده دارد.

مانگا حلقه الدن

انتشار مانگای کمدی الدن رینگ

خلاصه داستان رسمی این مانگا که Elden Ring: The Road to Erdtree نام دارد و داستان بازی را به شکلی کمیک و به شکلی جالب و سرگرم کننده برای طرفداران روایت می کند، به شرح زیر است:

آسئو تارنشید فقیر، مستاصل و بی دوست دختر است که به لیمگریو تبعید می شود. تنها امید او در این سرزمین خشن و نابخشوده زنی مرموز به نام ملینا است. ملینا از آسئو می‌خواهد تا دستورالعمل‌های خیرخواهی Erdtree را دنبال کند، که بر سرزمین‌های بین آنها سایه می‌اندازد. اما راه آسانی نخواهد بود. مجموعه ای از شخصیت های مختلف در این راه منتظر Aseo هستند: Patches the Untethered، Blaidd the Half-Wolf، Margit the Fell Omen، Godrick the Grafted و البته Ranni the Witch Aseo، نه چندان دور از مرگ حتمی، اولین ماموریت خود را می سازد. : قلعه استورمویل آیا او به آنجا خواهد رسید یا سفرش قبل از شروع به پایان می رسد؟

با معرفی این مانگا به طرفداران، قطعا افراد بیشتری به تجربه این عنوان ترغیب می شوند و این موضوع باعث می شود سازندگان به هدف اصلی خود برسند. برای افرادی که علاقه زیادی به خواندن مانگا دارند و از طرف دیگر از تجربه بازی لذت برده اند. خواندن این مانگا ضروری است. در حال حاضر دو فصل از این مانگا به صورت دیجیتالی به ۱۲ زبان زنده دنیا در دسترس است و در آینده مشخص نیست که آیا نسخه فیزیکی آن چاپ خواهد شد یا خیر.

منبع: thegamer