منو سایت

مانند Dusk Falls نمرات و نظرات ارسال شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
مانند Dusk Falls نمرات و نظرات ارسال شده است

مثل بازی Dusk Falls یکی از آثار ماجرایی و روایی است که داستان چالش های دو خانواده را روایت می کند. این بازی جدید فردا ۷ تیر برای کنسول ایکس باکس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. منتقدان قبل از انتشار روی بازی سنگینی کرده اند و هر کدام به نوعی جنبه های مثبت و منفی بازی را برجسته کرده اند. در این مقاله مروری مانند نمرات و نقدهای Dusk Falls ما از وب سایت های خارجی پرداخت خواهیم کرد.

نگاهی به نمرات و نقدهای As Dusk Falls نشان می دهد که من با یک بازی متوسط ​​تا خوب روبرو هستم. البته نظرات منتقدان متفاوت است و برخی به آن نمره های بالایی داده اند، برخی دیگر به آن نمره پایین داده اند، هر کدام دلایل خاص خود را برای این کار دارند. پارسی گیم به بررسی این دلایل می پردازد و در نهایت سعی می کنیم به این سوال پاسخ دهیم که آیا دانلود بازی As Dusk Falls ضروری است یا می توان از آن صرف نظر کرد و به سراغ بازی مهم تری رفت؟

نقد و بررسی بازی As Dusk Falls

کار جدید استودیو داخلی مضامین مختلفی از جمله سخت کوشی را از دیدگاه دو خانواده متفاوت نشان می دهد که در نهایت مسیرهایشان با هم تلاقی می کند. این یک بازی AA 30 دلاری با صداپیشگان ماهر و همچنین داستانی با وسواس نوشته شده است. تصمیمات شما بر داستان و پایان بازی تاثیر می گذارد و این را می توان بازگشتی به روزهای اولیه ژانر ماجراجویی روایی دانست که نمونه های کمتری از آن وجود دارد.

نقد و بررسی بازی As Dusk Falls

GameSpot – امتیاز 9/10

بازی As Dusk Falls مانند سریال The Leftovers یا Six Foot Under به دلیل تلاش نویسندگان برای ارائه فضایی مالیخولیایی و افسرده می تواند تلاش های شما را نادیده بگیرد. البته در قسمت آخر یا ششم بازی، یک داستان کامل ظاهر می شود و البته این اثری است که نمی خواهد این ایده زندگی همه شخصیت ها را خراب کند. البته فکر می کنم چنین پایانی می تواند در برخی از شاخه های داستان وجود داشته باشد.

IGN – رتبه 9/10

این بازی یک شاهکار تعاملی و یک شاهکار درام جنایی با روایتی چند قسمتی است که در آن تصمیمات بازیکن مهم است و اگر بازی را چندین بار کامل کنید، می توانید هر بار قسمت جدیدی از داستان را درک کنید.

VGC – امتیاز 2/5

شخصیت‌های خوب، بازیگری عالی، و طرحی با خط زمانی دوگانه با طراحی خوب. اما همه این جنبه ها به دلیل کندی روند داستان گویی و ریتم نامناسب از بین رفته و در عین حال گیم پلی نیز در هر مرحله لنگ می زند.

نقد و بررسی بازی As Dusk Falls

GamesRadar – امتیاز 4/5

As Dusk Falls پلی موفق بین بازی های ویدیویی و سریال های تلویزیونی است، با داستانی سرگرم کننده با سرعت عالی و پر از شخصیت های به یاد ماندنی. این بازی به من یادآوری می کند که چرا از همان ابتدا عاشق سبک بازی داستانی شدم.

همانطور که Dusk Falls امتیاز بازی می کرد

در حالی که Dusk Falls امتیاز می گیرد

با خواندن بخشی از نقد و بررسی As Dusk Falls به این نتیجه می رسیم که با یک اثر شاهکار و انقلابی روبرو نیستیم و این بازی تنها یک اثر دیگر در ژانر ماجراجویی روایی است که نمونه های آن فراوان است. بدون شک اگر عضو سرویس Game Pass هستید؛ فراموش نکنید که این بازی را نصب کنید و اولین روز انتشار آن را تجربه کنید. در غیر این صورت نیازی به تجربه آن در همان روز اول نیست. در نهایت به امتیاز کلی طبق وب سایت متاکریتیک نگاه کنید.

ایکس باکس خالص – 90
خدا یک گیک است – 85
Windows Central – 80
معکوس – 70
دوقلو -60
GAMINGBible – 50
بازی Rant – 40

مانند Dusk Fall Metacritic

منبع: GameSpot